Isikupärased ja unikaalsed
sisustustooted puidust ja
epoksiidvaigust.

Meie epoksimööbel ja sisustuselemendid
valmivad alati käsitööna.
Võtame vastu ka tellimustöid.

Rattana palgist lõigatud diivani laud

Immutame puu tüvest lõigatud ratta täielikult epoga, et muuta ratas tugevaks. Immutatava epoksiidi saame toonida kliendile sobiva tooniga. Toonitud epoksiid toonib ka vähesel määral puitu ennast.

ResinPro® epoksiidvaigud laudade, ehete ja käsitöö valmistamiseks.

Võimalik valada ühe valuga kuni 10 cm kihti. Järgi testitud ja soovitame!
Külasta e-poodi
Loov interjöör OÜ

Epoksiidiala eksperdid

Loov interjöör on suure pühendumusega valmistanud juba 2019 aastast eritellimusel sisustus lahendusi. Pakume ainult parimat kvaliteeti ja panustame selle nimel rohkem aega oma projektidesse.

Peamiselt kombineerime oma töödes väga vana, kõverat või pehkinud kodumaist väärispuitu epoksiidiga. Meie soov on kaunistada teie interjööri andes seeläbi vanale puidule uus väärtus.

Eritellimusel sisustuslahendused

Kui sul on mõte, mis tundub esialgu võimatu fantaasia. Siis siin tuleme appi meie. Paneme kokku sinu ja meie mõtted, fantaseerime ja kasutame loovust, arutame reaalsete võimaluste üle ning siis hakkab sündima midagi unikaalset ja ainulaadset. Võta julgelt oma hulluna näiva mõttega meiega ühendust ja koos teeme selle teoks. Info@loovinterjöör.eu

Epoksiid vaigud

Oleme ResinPro kaubamärgi ametlikud esindajad Eestis, Lätis ja Soomes. Tootevalikust leiad erinevate eesmärkidega epoksiidvaigud, pigmendid ja silikoonid. Meilt tellitud tooted jõuavad teieni : Eesti 2-3 tööpäeva jooksul; Läti 2-4 tööpäeva jooksul; Soome Helsingi 1-3 tööpäeva muu piirkond 3-5 tööpäeva.