Loov Interjöör E-pood

Olete saabunud Loov Interööri E-poodi, mis pakub väga laias valikus erineva eesmärgiga Itaalia tootja ResinPro epoksiidvaike, silikoone ja värvaineid. Oleme ResinPro epoksiid toodete maaletooja Eestis, Lätis ja Soomes. Samuti leiate meie e-poest Loov interjööri meistrite poolt hoole ja pühendumusega valmistatud sisustustooteid.

Populaarseimad tooted

 • Transparent epoxy resin
  10.99 499.90 
  Kahekomponentne epoksiidvaik on mõeldud õhukese kihiga katmiseks (alates 1mm) ja valamaks kuni 2cm paksuseid vorme. Toode on täiesti läbipaistev, isetasanduv ja tagab erinevate materjalide vahel suurepärase sidususe.
 • 5.00 
  Intensiivne ja särav värv, mis sobib ideaalselt ResinPro läbipaistvate ja polüuretaan-epoksüvaikude jaoks. Lai värvide valik, et saavutada just sulle sobiv toon. Kõrge kontsentratsioon tagab kattevärvi mõne tilgaga. Värvipasta sisaldus vaigu koguses võib olla kuni 5%. Värve võib omavahel segada. Komplekt sisaldab kõiki 25ml pakendis toone.
 • 5.00 
  Toonimispasta epoksiid- ja polüuretaanvaikudele. Tootega saab toonida kõiki ResinPro tootesarja epoksiid ja polüuretaan vaike. Selleks et vaiku toonida peab toonerit lisama A komponendile. Värvipasta osatähtsus vaigu koguses võib olla vahemikus 1-5%. 1% annab poolläbipaistva efekti ja 5% annab intensiivse kattevärvi. Mitte ületada 5% kuna see võib rikkuda vaigu kuivamisprotsessi. Värve võib omavahel sega et saavutada teisi toone.
 • 5.70 
  Jacquard Piñata – plahvatusefektiga alkoholipõhine tint, 14ml. Äärmiselt ereda värviga alkoholipõhine toode sileda lõppviimistluse jaoks. Segades tinti epoksüvaiguga, võite saada plahvatus efektiga  värvi  epoksiidi sees! Tähelepanu: tinti ei tohi kasutada üle 1% epoksiidi mahust, kuna võib kahjustada loomingu mehaanilist vastupidavust. Plahvatusefekti saavutamiseks on vaja kasutada ka VALGET värvi.
 • 11.99 32.90 
  Tavalist UV-vaigu valemit on oluliselt täiustatud, muutes lõpptoote kõvenemiskiirust ja mehaanilisi omadusi (kõvadust). UV Creation on valmistatud akrüülist ja mittetoksilistest materjalidest. Toode on mugavas, hõlpsasti ja koheselt kasutatavas pakendis. Kõveneb koheselt 60 sekundiga 36 W UV-lambi või päikesevalguse abil. Siit leiad sobiva UV lambi Suurepärane kvaliteet: läbipaistev UV-epoksüvaik, isetasanduv, UV-kiirtega ristsiduv, läbipaistva ja läikiva pinnaga, kriimustus- ja kollasusvastane. UV-vaiku kasutatakse laialdaselt dekoratiivehete, rõivamanuste, vormiliste esemete, vaigumudelite jms täitmiseks ja valmistamiseks.
 • - 15 % Allahindlus
  35.68 489.89 
  Võimalik valada paksu epoksiidi kihti, korraga kuni 5 cm. Valmistoode on väga vastupidav kollaseks muutumise ja kriimustuste vastu. Eriti hea valmistamaks vaigust ja puidust laudu.
 • 43.99 160.12 
  Läbipaistev ohutu vaik, et katta oma nõusid ja lõikelaudu! Täielikult mittetoksiline ja sertifitseeritud toiduga kokkupuutumiseks (isegi vedelikega). Sobib loomingu, pinnakatte ja mudelite valmistamise osas! Ideaalne kandikute, lõikelaudade, taldrikute, klaaside, söögiriistade, noa ja lauaplaadi loomiseks, suveniiride valmistamiseks, trükitud piltidele (fotod, lõuendid, maalid) kaitsekihi loomiseks, disainmööbli loomiseks, dekoratiiv- ja kujunduselementide loomiseks, kasutades sisestusmeetodeid vaigu sees olevate esemete arv. Valmistusprotsessis on kasutatud ainult tooraineid, mis on kantud toiduga kokkupuutumiseks lubatud ainete loetellu (26. aprilli 1993. aasta määrus nr 220).
 • 20.90 
  Vilgukivist pärlmutritega pigmentidel PEARLIN on hea valgustaluvus ja püsivus kõrgetel temperatuuridel. Ideaalne lasuurimiseks, neid saab kasutada kõigis maalimise tüüpides, vaikudes ja vahades. Segades pigmente omavahel on võimalik saavutada uuenduslikke värviefekte. Äärmiselt läikivad metallipigmendid, mis sobivad kokku epoksüvaikude, polüuretaanide, akrüülide, värvide ja muude kunstmaterjalidega. Ideaalne vaigulaudade, DIY-loomingute, käsitsi valmistatud mööbli loomiseks. 2-3 pigmendi segamine võib luua uusi fantastilisi toone. Komplekt koosneb 10 värvist 10gr purkides.

Epoksiid

Epoksiidvaik on üha rohkem populaarsust koguv toode käsitöömeistrite seas. See plastmassile väga sarnane materjal on andnud täiesti uued võimalused nii sisustuses, kui kunsti valdkonnas.

Sisustusvaldkonnas on epoksiidiga võimalik isikupärastada olemasolevaid kandikuid, aluseid ja lõikelaudu, kuid võib ka ise teha täiesti uue

 • vaasi
 • taldriku
 • kandiku
 • kunstipärase püramiidi
 • kuuseehted
 • kõrvarõngad
 • sõrmused
 • medaljonid

Tuleb lasta vaid fantaasial lennata.

Kunsti valdkonnas saab teha väga efektseid 3D maale. Näiteks on võimalik teha päris liivast rand ja epoksiidist merelained, mis loksuvad randa. Samuti kasutatakse epoksiidi pour tehnikas maalide tegemisek ja mõningase 3d efekti andmiseks.

Kuid epoksiidvaik ei ole mõeldud mitte ainult käsitöö jaoks. Näiteks saab kasutada epoksiidvaiku

 • põrandate katmiseks
 • mööbli restaureerimiseks
 • erinevate materjalide liimimiseks
 • materjalide kulumiskindluse tõstmiseks
 • mööbli valmistamiseks

Tööstuses saab kasutada epoksiidvaiku kulunud pindade taastamiseks ja näiteks nakkuvate pindade nakkuvuse vähendamiseks. Eriti hea on epoksiidvaiku kasutada selliste pindade taastamiseks, mille puhul on väga keeruline kulunud pinda vahetada.

Näiteks ketttransportööri kulunud plastiku taastamiseks lihtsalt tuleb pind pisut karestada ja kulunud sooned epoksiidi täis valada.

Oleme leidnu epoksiidiga kasutust ka puidutööstuses jäätme transportööri metallidetektori kohal oleva kulunud vineeri taastamiseks ja roostes pindade katmiseks saepuru nakkuvuse vähendamiseks.

Silikonid

Uued kahekomponentsed silikonid muudavad esemete taastamise või reprodutseerimise kordades lihtsamaks. Kui on olemas ese, mida oleks vaja kopeerida, et seda uuesti toota aga pole vormi kusagilt saada, sobivad meie poolt pakutavad silikonid suurepäraselt.

     

Vedelad silikonid on mõeldud pigem 3D mudelite loomiseks. Selleks, et vedela silikoniga teha vorm, tuleb kõigepealt

 1. teha prototüüp toode või võtta olemasolev ese mida soovite kopeerida
 2. Seejärel on vaja nii suurt nõud kuhu mahuks kopeeritav ese sisse ja jääks ruumi ülegi.
 3. fikseerida kopeeritav toode anumasse
 4.  valada nõusse valmis vedela silikoni segu ja lasta kuivada
 5. eemaldada kopeeritav ese koos silikoniga anumast ja seejärel eemaldada ese silikonist. Ja ongi uus vorm valmis.

Vedelad silikonid ei ole mõeldud ainult epoksiidi jaoks. Neid võib kasutada täitsa julgesti küünalde, seepide, kipsi, savi jne vormide jaoks.

         

Plastiliini laadsed pehmed ja kergesti vormitavad silikonkummid on pigem mõeldud 2D mudelite reprodutseerimiseks. Kuid sobib ka väga hästi pleksiklaasil tasapinnalise vormi tegemiseks, et ise põnevaid tassialuseid või kandikuid teha.

Kuna plastiliini laadne silikonkumm on väga kiiresti kuivav saab seda kasutada ka väga hästi lekete peatamiseks, kui vormist on juhuslikult hakanud lekkima epoksiidi või muud vedelat toodet. Lihtsalt kanna valmis segatud kummi segu lekkivale kohale. Töötab väga hästi, oleme ise katsetanud.

Värvained

Epoksiidvaik on kuivades täiesti värvitu klaasi laadse läbipaistvusega, mõningad epoksiidid on küll pisut kollaka alatooniga aga ikkagi läbipaistvad. Polümeer epoksiidid on juba algselt mingi tooniga.

Loov interjööri poolt pakutavad ResinPro värvained annavad aga täiesti uue lähenemisvõimaluse loominguliseks tööks.

 Metallik pigmendid tekitavad epoksiidi kuivades väga põnevaid mustreid. Värve segades omavahel tekivad hoopis uued varjundid, kuna epoksiid tekitab kuivades mustreid. Kui epoksiidi natuke enne kivistumist liigutada pintsli, tiku või hambaorgiga on võimalik ka ise tekitada epoksiidi sisse põnevaid mustreid. Kameeleon mica pigment on aga hoopis omapärane ja muudab tooni kui muutub valguse nurk.

Helendavad pigmendid annavad effekti just pimedas.

Fosforestsents pigment on ise toonilt valge pulber ja kui seda lisata vähesel määral epoksiidi sisse, siis epoksiid jääb isegi pigem läbipaistev. Aga pimedas kui pigmendi osakesed on valguse poolt laetud, hakkab epoksiid õrnalt vastavas värvitoonis helendama.

Fluorestsents pigment on toonilt sama tooni, mis ka pimedas helendadest. Niimodi saab näiteks puidu sisse graveeritud logo või teksti öösel helendama panna. Samuti võib kasutada pigmenti hoones käiguteede märkimiseks. Siis näeb ka pimedas mööda helendavat rada liikuda.

Mida rohkem helendavat värvi lisada seda tugevam on helendus aga mingist hetkest hakkab mõjutama epoksiidi tugevust ja vastupidavust.

Ühe toonilised värvaineid lisavad läbipaistvale epoksiidile värvi, muutes selle kas läbipaistmatuks või jättes selle hoopiski värviliseja ja samalajal läbipaistvaks.

Kõiki värve saab omavahel segada ja luua uusi põnevaid toone.

Loov interjöör sisustustooted

Loov interjööri poolt valmistatud sisustustooted on valmistatud Eestis kasvanud puidust ja meie eesmärk on väärindada meie enda koduõuedel kasvanud puitu, andes neile uue eesmärgi meie kodude kaunistamisega.

Tihtipeale on koduõue suured puud väga okslikud ja võibolla mõnest kohast isegi pisut mädad. Just see muudabki Loov Interjööri poolt valmistatud söögi ja diivani lauad eriliseks, sest epoksiid muudab pehmema puidu sama tugevaks ja vastupidavaks kui korralik puit. Epoksiidvaiguga on võimalik luua mööblile effektseid nüansse.

Meie poolt valmistatud sisustustooted on valmistatud suure pühendumusega, püüdes luua iga kord perfektne viimistlustulemus. Eks ikka selleks, et klient ja ka meie tulemusega igati rahule jääksime.

Enamuse töödest valmistame eritellimusena, kuid üritame alati midagi lihtsat ja põnevat hoida ka meie e-poe sisustustoodete kataloogis.