e-pood

ResinPro on Itaalia ettevõte. Ettevõtte eesmärk on pakkuda kõrgekvaliteedilist toodet, mõistliku hinnaga koos professionaalse klienditoega. ResinPro pakub oma klientidele kvaliteetseid tooteid ja kõikvõimaliku lisainformatsiooni ja juhendeid, kuidas valmistada erinevaid lõppprodukte nii, et kõik sellega hakkama saaks ja võimalikult vähe probleeme esineks.

81 Products

Filtrid
 • Transparent epoxy resin
  11.20 509.90 
  Kahekomponentne epoksiidvaik on mõeldud õhukese kihiga katmiseks (alates 1mm) ja valamaks kuni 2cm paksuseid vorme. Toode on täiesti läbipaistev, isetasanduv ja tagab erinevate materjalide vahel suurepärase sidususe.
 • 5.10 
  Intensiivne ja särav värv, mis sobib ideaalselt ResinPro läbipaistvate ja polüuretaan-epoksüvaikude jaoks. Lai värvide valik, et saavutada just sulle sobiv toon. Kõrge kontsentratsioon tagab kattevärvi mõne tilgaga. Värvipasta sisaldus vaigu koguses võib olla kuni 5%. Värve võib omavahel segada. Komplekt sisaldab kõiki 25ml pakendis toone.
 • 5.10 
  Toonimispasta epoksiid- ja polüuretaanvaikudele. Tootega saab toonida kõiki ResinPro tootesarja epoksiid ja polüuretaan vaike. Selleks et vaiku toonida peab toonerit lisama A komponendile. Värvipasta osatähtsus vaigu koguses võib olla vahemikus 1-5%. 1% annab poolläbipaistva efekti ja 5% annab intensiivse kattevärvi. Mitte ületada 5% kuna see võib rikkuda vaigu kuivamisprotsessi. Värve võib omavahel sega et saavutada teisi toone.
 • 5.80 
  Jacquard Piñata – plahvatusefektiga alkoholipõhine tint, 14ml. Äärmiselt ereda värviga alkoholipõhine toode sileda lõppviimistluse jaoks. Segades tinti epoksüvaiguga, võite saada plahvatus efektiga  värvi  epoksiidi sees! Tähelepanu: tinti ei tohi kasutada üle 1% epoksiidi mahust, kuna võib kahjustada loomingu mehaanilist vastupidavust. Plahvatusefekti saavutamiseks on vaja kasutada ka VALGET värvi.
 • 12.20 33.60 
  Tavalist UV-vaigu valemit on oluliselt täiustatud, muutes lõpptoote kõvenemiskiirust ja mehaanilisi omadusi (kõvadust). UV Creation on valmistatud akrüülist ja mittetoksilistest materjalidest. Toode on mugavas, hõlpsasti ja koheselt kasutatavas pakendis. Kõveneb koheselt 60 sekundiga 36 W UV-lambi või päikesevalguse abil. Siit leiad sobiva UV lambi Suurepärane kvaliteet: läbipaistev UV-epoksüvaik, isetasanduv, UV-kiirtega ristsiduv, läbipaistva ja läikiva pinnaga, kriimustus- ja kollasusvastane. UV-vaiku kasutatakse laialdaselt dekoratiivehete, rõivamanuste, vormiliste esemete, vaigumudelite jms täitmiseks ja valmistamiseks.
 • 44.90 163.30 
  Läbipaistev ohutu vaik, et katta oma nõusid ja lõikelaudu! Täielikult mittetoksiline ja sertifitseeritud toiduga kokkupuutumiseks (isegi vedelikega). Sobib loomingu, pinnakatte ja mudelite valmistamise osas! Ideaalne kandikute, lõikelaudade, taldrikute, klaaside, söögiriistade, noa ja lauaplaadi loomiseks, suveniiride valmistamiseks, trükitud piltidele (fotod, lõuendid, maalid) kaitsekihi loomiseks, disainmööbli loomiseks, dekoratiiv- ja kujunduselementide loomiseks, kasutades sisestusmeetodeid vaigu sees olevate esemete arv. Valmistusprotsessis on kasutatud ainult tooraineid, mis on kantud toiduga kokkupuutumiseks lubatud ainete loetellu (26. aprilli 1993. aasta määrus nr 220).
 • - 25 % Allahindlus
  32.10 489.89 
  Võimalik valada paksu epoksiidi kihti, korraga kuni 5 cm. Valmistoode on väga vastupidav kollaseks muutumise ja kriimustuste vastu. Eriti hea valmistamaks vaigust ja puidust laudu.
 • 21.32 
  Vilgukivist pärlmutritega pigmentidel PEARLIN on hea valgustaluvus ja püsivus kõrgetel temperatuuridel. Ideaalne lasuurimiseks, neid saab kasutada kõigis maalimise tüüpides, vaikudes ja vahades. Segades pigmente omavahel on võimalik saavutada uuenduslikke värviefekte. Äärmiselt läikivad metallipigmendid, mis sobivad kokku epoksüvaikude, polüuretaanide, akrüülide, värvide ja muude kunstmaterjalidega. Ideaalne vaigulaudade, DIY-loomingute, käsitsi valmistatud mööbli loomiseks. 2-3 pigmendi segamine võib luua uusi fantastilisi toone. Komplekt koosneb 10 värvist 10gr purkides.
 • 23.40 40.70 
  Väga hea läbipaistvusega epoksüvaik. Kahekomponentne epoksiidvaik, mõeldud ennekõike ehete, vormide ja loominguliste tegevuste jaoks. Tänu spetsiifilise koostisele ja pikale katalüüsi kestvusele sobib Liquidissima väga hästi kuni 1 cm paksuse kihiga katmiseks. Kuid sobib ka õhukesteks katmisteks (1mm) ja väiksemate koguste puhul 2cm paksuste kihtide jaoks. Kunsti tegemiseks mõeldud toode, millel on “Transparentega” võrreldes veel paremad omadused läbipaistvuse, madala viskoosuse (vähendab mullide teket) ja isetasanduvate omaduste osas. Tänu nendele omadustele on looming veelgi kristalsema välimusega. Samuti sobib toode kõikide värvide ja tooneritega mis on mõeldud epoksiidi jaoks, kuid tuleb jälgida et pigmendi osakaal protsentides jääks 0,1% kuni 2% vahemikku.
 • - 17 % Allahindlus
  37.39 530.40 
  Väga kõrge viskoossusega läbipaistev epoksiidvaik professionaalseks kasutamiseks. Sobiv “Ocean Art” stiilis maalide ja kunstikatete loomiseks. Tähelepanu: Kasutusaeg (150 g temperatuuril 30 ° C): 40 minutit, Täiesti sile ja niiskuskindel pind. Ideaalne Art Pro on ideaalne pinnakattematerjalina jättes sileda ja niiskuskindla pinna. Sobiv maalide ja muude pindade jaoks (isegi põrandad) katmiseks. Kihi paksus alates 1 mm kuni 5 mm. ArtPro black on ilma lahustite ja lõhnata.
 • 18.40 34.70 
  Täiesti mittetoksiline silikoonist pastakautšuk, mis kantakse otse reprodutseeritavale mudelile. Kuna i-Gum on kõigil pindadel täielikult kleepumatud, ei ole vaja instrumente pärast kasutamist pesta ning mudelit ei ole vaja muude vabastusvahenditega määrida.
 • 6.10 
  Suure läikega metallpigmendid, millel on suurepärane katmisvõime. Lai valik toone võimaldab seda kasutada kujutavas kunstis, dekoratsioonis, restaureerimisel ja paljudes tööstuslikes tootmistes. Lisades seda lihtsalt vaikudele, värvidele või lakkidele, sobib see ideaalselt dekupaažiks, kaunistamiseks ja kõige muu jaoks, mis on seotud DIY-ga. Saadaval on kolm värvi: hõbe, kuld ja vask.
 • - 17 % Allahindlus
  34.76 550.70 
  Läbipaistev isetasanduv epoksüsüsteem, mis on oma omadustelt vastupidav UV-kiirgusele ja tagab tugeva ning läikiva kaitsekihi. Kunstnike epoksüvaik ART PRO on spetsiaalselt välja töötatud „pour painting“ (valamistehnika) jaoks. Tänu oma tihedale struktuurile ei valgu see tööpinnalt maha vaid ulatub aeglaselt lõuendi nurkadesse. ART PRO võimaldab säilitada oma esialgse kujunduse ilma et läbipaistva vaiguga üle valades kujundus muutuks. Tänu spetsiaalsele valemile värvikihid ei laiene ega segune (kui te just vabatahtlikult ei sekku). Lõppviimistlus on täiesti sile ja vastupidav niiskusele. Art Pro sobib suurepäraselt seina kaunistuste, maalide ja pindade katmiseks (samuti põrandatele). Art Pro-d saab kasutada alates 1mm kuni 5mm kihi valuni. Kui teil on vaja valada vorme või ehteid, soovitame Resinpro TRANSPARENTE vaiku.
 • 7.85 
  Pigment lainetuse tekitamiseks. WAVE PRO on mittetoksiline pulber, mis reageerib märgade epoksüvaikudega, tõrjudes end eemale, stimuleerides sellega liikumist väliste ringide ja lainetena. Ohutu ja kasutajasõbralik Lõhnatu Mittetoksiline ja mittesüttiv Mitte lenduvate orgaaniliste ühendite valem, mis ei sisalda agressiivseid kemikaale, lahusteid ega alkoholitinti WAVE PRO-d saab kasutada koos meie värvivaliku või metalliliste pigmentide valikuga. Pange tähele, et WAVE PRO on välja töötatud ja testitud meie enda patenteeritud kunstvaigudega.
 • 15.61 
  Uus tootesari spetsiifiliseks poleerimiseks plastide ja vaikude sektoris. EpoxyPolish Cream on koostatud vaigupindade poleerimiseks ühes etapis. See sobib ideaalselt ka keskmise oksüdeerumise, kergete kriimustuste, plekkide ja muude väiksemate defektide kiireks eemaldamiseks vaigupindadelt. See poleerimisvahend eemaldab P1500 või peenema abrasiiviga jäetud jäljed ja jätab särava viimistluseta plekid isegi tumedamatel pindadel, mida on raskem töödelda. Tänu NAP -le (nanoabrasiivsed osakesed) on tegemist 2 in 1 tootega: tegelikult eemaldab see kiiresti kriimustused ja vead pinnalt ning annab samal ajal sügava sära nagu ainult poleerides.
 • 17.20 38.70 
  Kiire kuivamisajaga ja hea läbipaistvusega epoksiidvaik, mis on ideaalne silikoonvormidesse valamiseks. Spetsiaalselt ehete töötlemiseks ja kunstiliseks loominguks loodud professionaalne toode. Välja töötatud epoksüvaik annab parema läbipaistvuse, tugevuse ja läike, kuid palju lühema kõvenemise ajaga kui traditsioonilised vaigud. Vormi valatud teose saab silikoonvormist välja võtta 6 tunni möödudes, kuid maksimaalse tugevuse (ei deformeeru) saavutab 24–48 tunni möödudes.
 • 10.20 
  Toode on 20g pakis Tellides saadaval suuremates kogustes. Pimedas helendav fotoluminestsentslisand, milles on kõrge toimeainete kontsentratsioon ja on tugevalt fosforiseeriv! VALGET VÄRVI PIGMENT, mis pimedas süttib erinevate fluorestsentstoonidega. Suurepärane detailide esiletõstmiseks, mida soovite pimedas, evakuatsiooniteedel või väljapääsudel nähtavaks teha, lisades toote lihtsalt vaikudele, värvidele või lakkidele, see sobib ideaalselt dekupaažiks, kaunistamiseks ja kõige muu jaoks, mis on seotud meisterdamisega. Segatud kujul saate ükskõik mida värvida, sealhulgas nahka, küüsi või juukseid! Valguse taaskuvamise tugevuse järgi on kõige tugevam on roheline valgus, millele järgneb sinine, taevasinine ja kõik teised.
 • - 35 % Allahindlus
  23.93 57.93 
  Kõrgefektiivne läbipaistev vaik on kaheosaline toode, mis on mõeldud pealmiseks kaitsekihiks kaitsmaks kuumuse ja kriimustuste eest. “HEAT PRO” koostis tagab kõrgeima kvaliteediga kauakestvalt sileda, läikiva, kriimustuste ja kuumuskindla viimistluse. Ideaalne nii isetegijatele / kodukasutajatele kui ka tööstustarbijatele. Toodet saab hõlpsasti peale kanda ja pind on 24 tunni jooksul uuesti kasutatav. Läbipaistev isetasanduv UV-kindel epoksiidvaik, mis loob kaitsva kihi kuumuse ja kriimustuste eest. Kaitse kiht tuleks teha 1-2,5 mm. Väga on vaja jälgida ruumi niiskust, mida kuivem õhk seda parem tulemus jääb. Väga suure õhuniiskusega ruumis ei soovita toodet kasutada. Toode on pärast kuivamist pisut elastne ja ei ole lihvitav ega poleeritav. Toode ei sobi kasutamiseks pigmentide või lisanditega. Kui on tegemist värvilise epoksiidi tööga, mida soovite Heat Proga katta. Katke kõigepealt värviline töö läbipaistva ja puhta epoksiidiga ja alles seejärel 24-48h möödudes katke kuumakindla Heat Pro tootega. Soovitav on teha vahelihv erinevate kihtide nakkuvuse tõstmiseks.
 • 9.50 
  Toode on 20g pakis ULTRA fluorestsents UV-luminestsentspulbri lisandiga pigment, mis helendab pimedas. Pimedas süttiv fluorestsentslisand, milles toimeainete kontsentratsioon on kõrge, on tugevalt fosforiseeriv. Sellel on tugev võime säilitada looduslikku või kunstlikku valgust ja eraldada see piisava pimeduse korral uuesti. See erineb fotoluminestsentslisandiga fluorestsentsvärvi poolest, mis on kõige loomulikumalt valgustatud (see pole valge!). Eriti on soovitatav esile tõsta need detailid, mida soovite pimedal ajal nähtavaks teha. Näiteks evakuatsiooniteed, valgusti lülitid ja väljumise avad. Seda saab teha lihtsalt, lisades fluorestsents pulbrit vaikudele, värvidele või lakkidele. See sobib suurepäraselt ka dekupaažiks, klaasivärvide ja kõige muu jaoks, mis on seotud meisterdamisega; kaunistada vaase, purskkaevu, magamistube, sisustuselemente või luua konkreetsetes ruumides muljetavaldav õhkkond, olgu need siis majas või ruumis (baar, disko).
 • 44.50 1061.50 
  EPOXYTABLE 10 on Mittetoksiline epoksiidvaik laudade valmistamiseks. Ühe valamisega on võimalik saavutada kuni 10 cm paksune kiht. Valmistoode on väga vastupidav kollaseks muutumise ja kriimustuste vastu. Tänu ülimadalale eksotermilisele reaktsioonile on võimalik valada paksemaid kihte nii, et ei teki materjali ülekuumenemist ja deformatsioone. Perfektselt läbipaistev ja UV-kindel.
 • 21.30 107.00 
  Vedel kahekomponentne silikoon kumm vormide tegemiseks. Silikoonkumm, mis on võimeline tungima kõikjale ja taasesitama kõiki pisidetaile. See sobib väikeste esemevormide valmistamiseks isegi väga väikeste detailide puhul. Enne kasutamist on vaja lisada 5% kõvendit. Valmiskujul on tegemist keskmise tugevusega silikoonkummiga. Sellel on head mehaanilised omadused, eriti detailsete valuvormide tegemiseks. Näiteks saab tootega pronkskuju kopeerida ja siis vaiguga (polüester, polüuretaan ja epoksü), loodusliku ja sünteetilise vahaga, tsemendiga või kipsiga taasluua olemasolev pronkskuju.
 • 26.00 
  Intensiivne ja särav värv, mis sobib ideaalselt ResinPro läbipaistvate ja polüuretaan-epoksüvaikude jaoks. Lai värvide valik, et saavutada just sulle sobiv toon. Kõrge kontsentratsioon tagab kattevärvi mõne tilgaga. Värvipasta sisaldus vaigu koguses võib olla kuni 5%. Värve võib omavahel segada. Komplekt sisaldab kõiki 25ml pakendis toone.
 • 5.10 
  Maagiline kristallvärv: uued läbipaistvad värvid vaikudele!Kas olete kristallidest sõna otseses mõttes lummatud? Miks sa ei loo neid ise? Kasutades maagiliste kristallide värve ja Transparente läbipaistvat ResinPro vaiku, saate isikupärastatud kristalle luua kiiresti ja lihtsalt! Värvid jäävad täiesti läbipaistvaks. Valige oma ideele täiuslik värv!
 • Läbimüüdud
  7.34 
  Kaasaskantav UV-lamp. Valgustus: 9 LED-i kiirgavad UV-laineid (ultraviolettkiirgust). Energiatarve: 9W. Töötab 3 patareiga (ei ole kaasas). Kauakestev: Võrreldes traditsiooniliste pirnidega on LEDidel pikem eluiga 50 000 tundi, mis tagab energiasäästu. Värvus: must. Ideaalne UV-vaigu jaoks. Sobib kasutamiseks tootega UV-Creation
 • 19.58 
  GlobalWax on pihustatav vaha mis loob kleepumisvastase kihi. Kõrge temperatuuritaluvus (kuni + 180 ° C). Soovitame kasutada eelkõige vormide ja raketiste ettevalmistamiseks vaikude valamiseks. Võite seda pihustada puidule, metallile, plastile või isegi papile ja mõne minuti pärast on teil vaigu või muude ühendite valamiseks täiesti kleepumisvastane pind. Kasutamine – pihustamine. Värv – valge Pakend: 400 ml
 • - 29 % Allahindlus
  15.99 146.50 
  NATU🍀RESIN on kahekomponentne veepõhine akrüülpolümeeri/mineraalvaigu süsteem. 🌱 keskkonnasõbralik 🌱 mittetoksiline 🌱 VOC-vaba 🌱 vegan 🌱 ilma lahustiteta 🌱 mineraalne toode NATU🍀RESIN on ResinPro täiesti uus toode teie loomingu jaoks: lihtne kasutada, lahustivaba ja täiesti mürgivaba! Toode sobib suurepäraselt kandikute, tassialuste, tuhatooside, taldrikute, ehtekarpide, lillepottide, lõikelaudade, küünlahoidjate, mobiiltelefonihoidjate ja erinevate kodu- ja kontoriesemete loomiseks! NATU🍀RESIN toode on tugev ja vastupidav. See muudab antud toote ideaalseks just sellisele loomingule, mis peab taluma keskkonna mõjusid ja on mõeldud kasutamiseks väljas. Seda saab värvida paljude Resin Pro värvide ja pigmentidega ning pärast kõvenemist saab värvida mis tahes värviga!!
 • 21.32 
  Värvilised põhipigmendid sobivad ideaalselt dekupaažiks, kaunistamiseks ja kõige muu jaoks, mis on seotud meisterdamisega. Kui lisate seda vaikudele, värvidele või lakkidele, saate oma loovust väljendada. TÄHELEPANU: see ei sütti pimedas, see pole fosforestsents. Komplekt koosneb 10 värvist 10gr purkides.
 • 33.60 93.50 
  A + B (250g + 250g) Kuivamise aeg: 4H PURE MOLD on kahekomponendiline, vedel ja läbipaistev silikoonkumm, mis kuivab toatemperatuuril. Hea voolavuse tõttu sobib see täpsust vajavate mudelite vormideks. Sobib enamiku epoksü-, polüuretaan-, akrüül-, krohv- ja tsemendivormidega.
 • 21.32 
  Vilgukivist pärlmutritega pigmentidel PEARLIN on hea valgustaluvus ja püsivus kõrgetel temperatuuridel. Ideaalne lasuurimiseks, neid saab kasutada kõigis maalimise tüüpides, vaikudes ja vahades. Segades pigmente omavahel on võimalik saavutada uuenduslikke värviefekte. Äärmiselt läikivad metallipigmendid pastelsetes toonides, mis sobivad kokku epoksüvaikude, polüuretaanide, akrüülide, värvide ja muude kunstmaterjalidega. Ideaalne vaigulaudade, DIY- loomingute, käsitsi valmistatud mööbli loomiseks. 2-3 pigmendi segamine võib luua uusi fantastilisi toone. Täiesti mittetoksiline: ärge kartke neid kasutada mis tahes loomingulisteks töödeks, kunsti- või käsitööks. Valmistatud mittetoksiliste materjalidega, võite seda murevabalt kasutada. Suurepärane kodukaunistuste, ehete, rõiva kaunistuste või muude käsitööesemete valmistamiseks. Kasutatakse puidust ja vaigulaudade katmiseks, vaigupõhiste värvide valmistamiseks. Komplekt koosneb 10 värvist 10gr purkides.
 • 10.10 
  Digitaalne Kaal 1g -7kg Digitaalne kaal, mis sobib väga hästi epoksüvaigu, polüuretaanvaigu ja vedela kummi doseerimiseks. Tänu täpsele kaalule on võimalik vältida vigu, mis võivad lõpptulemust kahjustada. Toode on: Väga hea kvaliteedi ja hinna suhtega, Automaatse välja lülitamisega Taara nupuga Lihtsalt kasutatav Patareide toide: 2 AAA suurust 1,5 V. patareid – (ei kuulu komplekti).
 • 8.06 
  Magic Drops SMALL on mõeldud plahvatus efektide loomiseks vedelal kujul oleva epoksiidi pinnal. Magic Drops on ühekomponentne polümeerne vedelik, mis reageerib vedelate epoksüvaikudega, tõrjudes end eemale, stimuleerides seeläbi liikumist kontsentrilistes ringides. See ei ole värv ega vaik ega kõvene iseenesest. Loob plahvatusefekte vaigukunstis Ohutu ja kasutajasõbralik Lõhnatu Mittetoksiline ja mittesüttiv Null-VOC-valem – ei sisalda tugevaid keemilisi koostisosi, lahusteid ega alkoholipõhist tinti. Magic Dropsi saab kasutada koos meie värvivaliku või metalliliste pigmentidega. Magic Drops töötati välja ja testiti meie patenteeritud kunsti jaoks mõeldud epodega.
 • 33.60 134.60 
  EPOXYWOOD epoksiid vaik puidu jaoks – kaitsev kate, restaureerimine, tugevdamine. Epoxywood on mõeldud kaitsva kihi tegemiseks puidule, restaureerimiseks ja tugevdamiseks. Epoxywood kaitseb, tugevdab ja poleerib puitu, tänu oma madalale viskoossusele imendub vedelik väga hästi puidu pooridesse. Toodet saab kasutada kõikidel puu liikidel, kuid samuti saab toodet kasutada klaaskiul ja metallil. Lisaks pinnakaitsele toob epoxywood väga hästi esile puidu tekstuuri ja loob väga esteetilise välimuse.
 • 8.06 
  Magic Drops Mega on mõeldud plahvatus efektide loomiseks vedelal kujul oleva epoksiidi pinnal. Magic Drops on ühekomponentne polümeerne vedelik, mis reageerib vedelate epoksüvaikudega, tõrjudes end eemale, stimuleerides seeläbi liikumist kontsentrilistes ringides. See ei ole värv ega vaik ega kõvene iseenesest. Loob plahvatusefekte vaigukunstis Ohutu ja kasutajasõbralik Lõhnatu Mittetoksiline ja mittesüttiv Null-VOC-valem – ei sisalda tugevaid keemilisi koostisosi, lahusteid ega alkoholipõhist tinti. Magic Dropsi saab kasutada koos meie värvivaliku või metalliliste pigmentidega. Magic Drops töötati välja ja testiti meie patenteeritud kunsti jaoks mõeldud epodega.
 • 33.60 190.70 
  Art Pro Green läbipaistev BIO-säästlik vaik Epoksiidvaik suure BIO-komponendi sisaldusega, mida saab kasutada katmiseks kunstisektoris: uuenduslik ökoloogiliselt  säästlikum toode, mis tagab kogu traditsiooniliste epoksüvaikude jõudluse. Selle konkreetse vaigu töötas välja Resin Pro meeskond, et tagada oma klientidele maksimaalne keskkonna austamine, ilma et see peaks ohverdama valmistoote kvaliteeti. Madal eksotermiline reaktsioon võimaldab valada kuni 2 cm ilma kollaseks muutumise või ülekuumenemise riskita, tagades ideaalselt läbipaistva toote (kuid igal juhul saab värvida vastavalt soovile) ja vastupidavuse kriimustustele. Orgaanilise tehnika ja epoksüvaigu koostöö tulemusena valmis segu, mis on aastaid kestnud pika uuendusliku uurimistöö tulemus, mille sees on vähemalt 40% bioloogilistest elementidest. Art Pro Green by ResinPro® valimine tähendab sama kvaliteediga kui klassikaliste ResinPro toodetega, kuid väiksema keskkonnamõjuga. Biomassi muundamisel saadud kemikal vähendab oluliselt naftakeemiaallikate kasutamist.
 • 11.12 
  Tugev tehniline rasvaeemaldusvahend, mis sobib ideaalselt vaikude ja silikoonide jaoks – see on vedel rasvaeemaldusvahend, mis on naha suhtes ohutu: see on dermatoloogiliselt testitud ja hüpoallergeenne. KOGUS – 500 ML Selle valem sisaldab väärtuslikke taimeekstrakte! 100% looduslik – ilma lahustiteta! Koostis:taimeekstraktid – palderjan, aloe vera, piparmünt, rosmariin, salvei, lavendel, saialill, laim, tüümian, nõiapuu Äärmiselt õrn Kasutatav: ROOSTEVABA TERAS-ALUMIINIUM AHJUD – AUTODE SISUSTUS GRANIIT – ALUSED – KÜLMIKUD Matkaauto – MOOTORRATAS – VAIP KERAAMIKA – SANITAAR – KAUBATUD RINGAD – TÖÖPINGID RUURID … JA PALJU VEEL … Lahusti- ja alkoholivaba taimse päritoluga tooraine Eemaldab rasvad, õlid, markerid, inkrustatsioonid, liimijäägid, silikooni, vaha, tõrva, kustumatud tindid, värvid, emailid, vaigud, rasvad, nafta, tõrva, diisli.
 • 18.40 34.70 
  Täiesti mittetoksiline silikoonist pastakautšuk, mis kantakse otse reprodutseeritavale mudelile. Kuna i-Gum on kõigil pindadel täielikult kleepumatud, ei ole vaja instrumente pärast kasutamist pesta ning mudelit ei ole vaja muude vabastusvahenditega määrida.
 • 5.10 
  25 ml vilgukivist pärlmutritega pigmentidel PEARLIN on hea valgustaluvus ja püsivus kõrgetel temperatuuridel. Ideaalne lasuurimiseks, neid saab kasutada kõigis maalimise tüüpides, vaikudes ja vahades. Segades pigmente omavahel on võimalik saavutada uuenduslikke värviefekte. Äärmiselt läikivad metallipigmendid, mis sobivad kokku epoksüvaikude, polüuretaanide, akrüülide, värvide ja muude kunstmaterjalidega. Ideaalne vaigulaudade, DIY-loomingute, käsitsi valmistatud mööbli loomiseks. 2-3 pigmendi segamine võib luua uusi fantastilisi toone. Täiesti mittetoksiline: ärge kartke neid kasutada mis tahes loomingulisteks töödeks, kunsti- või käsitööks. Valmistatud mittetoksiliste materjalidega, võite seda murevabalt kasutada. Suurepärane kodukaunistuste, ehete, rõiva kaunistuste või muude käsitööesemete valmistamiseks. Kasutatakse puidust ja vaigulaudade katmiseks, vaigupõhiste värvide valmistamiseks.
 • 21.42 
  GlobalWax on pintsli või värvipüstoliga peale kantav vaha mis loob kleepumisvastase kihi. Kõrge temperatuuritaluvus (kuni + 180 ° C). Soovitame kasutada eelkõige vormide ja raketiste ettevalmistamiseks vaikude valamiseks. Võite seda pihustada puidule, metallile, plastile või isegi papile ja mõne minuti pärast on teil vaigu või muude ühendite valamiseks täiesti kleepumisvastane pind. Kasutamine – pintsel või värvipüstol. Värv – valge Pakend: 1000 ml
 • Läbimüüdud
  15.30 17.90 
  BioEpoxy pakub sama head kvaliteeti kui klassikalised ResinPro tooted, kuid väiksema keskkonnamõjuga. Biomassi muundamisel saadud toode vähendab oluliselt naftakeemiast allikate kasutamist. BioEpoxy by ResinPro® koosneb 30% ulatuses taastuvatest materjalidest, nagu teravilja epoksüdatsiooniprotsessid, et minimeerida mõju keskkonnale ja teie tervisele! ☘️ 【OHUTU JA SERTIFITSEERITUD】 Kõrge BIO-komponentide sisalduse protsendiga vaik, mis on sertifitseeritud USDA BioPreferred (USDA BioPreferredSM). Antud BIO epoksiid sobib ideaalselt ehete, kunstiloomingu, pinnakatmise, modelleerimise ja isetegemise jaoks. 🔍 【LAITMATU KVALITEET】 Sertifitseeritud mittetoksiline, lõhnatu, lahustivaba, vegan, lenduvate orgaaniliste ühendite vaba, mittesüttiv ja täiesti ohutu. ✔️ 【100% MADE IN ITALY】 Itaalias spetsiaalselt kunstiloomingu jaoks välja töötatud ja toodetud valem. Täiesti läbipaistev, varustatud uute kollasusevastaste UV-filtritega, piisavalt vedel, et vältida õhumullide sattumist. Väga läikiv ja isetasanduv. Kuna tegemist on kahekomponendilise vaiguga, segage lihtsalt VAIK A + KÕVENDAJA B pakendi kohal näidatud vahekorras ja laske sellel taheneda ilma täiendavate lisanditeta. Võimalik värvida vastavalt soovile. Põhiomadused: Suurepärane läbipaistvus Stabiilsus UV-kiirte suhtes Suurepärane mehaaniline vastupidavus Pikk töötlemisaeg Bio sertifitseeritud Lõhnatu Lahustivaba Vegan VOC vaba Mitte süttiv
 • 7.15 
  Chameleon pigmendid sobivad suurepäraselt loomingu vaiguga kaunistamiseks! Pärlpigmendid, vilgupõhine pärlmutter, on suurepärase valguse tugevusega ja püsivad kõrgel temperatuuril. Ideaalne lamineerimisel, neid saab kasutada koos kõigi läbipaistvate vaikudega. Värviliste versioonidega saate uuenduslikke ja tõeliselt ainulaadseid värviefekte. Toodet on pakis 1 tk!! Pilt on illustratiivne
 • 25.50 
  Kõik nüansid ülikauni loomingu jaoks! Galaxy sarja uhiuus sära võimaldab teil oma loomingule veelgi suuremat rõhku panna. Kuna tegemist on helvespigmentidega, saate luua fantastilisi 3D-efekte! StarLite Galaxy komplekt sisaldab 10 10g värvi, meie uus Galaxy line glitter sobib suurepäraselt teie loomingu vaiguga kaunistamiseks! Metalliseeritud polüesterkilest valmistatud glitter 98% puhta alumiiniumiga. Parimate toorainete valik ja kõrge tootmistehnoloogia võimaldavad meil pakkuda toodet, millel on säravad varjundid ja kõrge mõõtmete püsivus. Lai värvivalik võimaldab seda kasutada kõige erinevamates dekoratiivsetes rakendustes.
 • -17% Allahindlus
  Original price was: 22.43 €.Current price is: 18.69 €.
  One to one 500g Toode on mõeldud spetsiaalselt ehete ja loominguliste projektide tarbeks. Toote kasutamise muudab hõlpsaks vaigu ja kõvendi suhe 1:1, mittetoksilisus, läbipaistvus ja vastupidavus. Soovi korral saab One-to-One segu valada silikoonvormidesse, kasutada kaitsva kihina prinditud piltidel (fotod, lõuendid, maalid), kasutada erinevate täite ainetega eriliste dekoratiiv- ja disainelementide valmistamisel. Antud kahekomponentne epoksiidvaik on mõeldud õhukese kihina katmiseks (alates 1mm) ja valamaks kuni 2cm paksuseid vorme. Toode on täiesti läbipaistev, isetasanduv ja tagab erinevate materjalide vahel suurepärase sidususe. Kahekomponentse vaigu madal viskoossus vähendab õhumullide teket pärast kuivamist ja hõlbustab süsinikkiudude immutamist. Suurepärane vastupidavus keskkonna õhuniiskusele tagab läikiva ja läbipaistva pinna. Toodet on sobiv kasutada enamus epo vaigule mõeldud toonimisvärvidega.
 • 25.50 
  Väga vedel polüuretaanvaik valamiseks ja kiireks prototüüpide valmistamiseks modelleerimise ja automatiseerimise valdkonnas. Silikoonvormide ja polüuretaanvaiguga valmistatud prototüüpe saab kasutada eeltöötlemiseks, tugevuse ja mõõtmetestideks, et detaili täiustada enne valmistoote masstootmist. Meie polüuretaanvaik võimaldab toota 2 minutiga ühtlaseid, läikivaid ja vastupidavaid mudeleid või kunstilist loomingut. Seda saab värvida sarja “Colorfun” värvidega.
 • 16.83 
  Ideaalne UV lamp UV-vaigu kõvendamiseks ja kõvenemisprotsessi kiirendamiseks. Seadmega on võimalik saada mõne sekundiga läikiv ja kuiv pind. Tänu sisemisele murdumissüsteemile kiirgab lamp valgust KÕIGIST SUUNDAEST ja epoksiid kivistub lühikese ajaga. Lambi eesmärk on UV-vaigu / geellaki kõvendamine. Lambi eluaeg on võrdne 50 000 tunniga. Sobib professionaalidele kui ka ise katsetajatele. 36 Wt UV-lamp vähendab UV/geelvaigu kõvenemisaega 50% võrreldes tavaseadmetega. Varustatud 12 Led pirniga. Automaatsed andurid ja eelseadistatud taimerid. UV-lamp on varustatud automaatsete anduritega, mis lubavad lambil tööle minna, kui töö lambi alla panna. Andurid peatavad seadme tegevuse automaatselt, kui võtate oma loomingu lambi alt välja. Lamp sobib LED- ja UV-tehnoloogiaga ühilduvatele geelidele, sh taastavatele geelidele ja küünekunstile.
 • 20.30 
  Mirka Abralon lihvketaste komplekt, mis on mõeldud spetsiaalselt plastiku ja epoksüvaigust toodete poleerimiseelseks lihvimiseks. Komplekt sisaldab: • Mirka Abralon 150mm lihvketas P360 • Mirka Abralon 150mm lihvketas P500 • Mirka Abralon 150mm lihvketas P1000 • Mirka Abralon 150mm lihvketas P2000 • Mirka Abralon 150mm lihvketas P3000 • Mirka Abralon 150mm lihvketas P4000 Abralon® on ainulaadne multifunktsionaalne lihvimismaterjal, mis on välja töötatud nii siledate kui ka profileeritud pindade töötlemiseks. Patenteeritud paindlik konstruktsioon võimaldab luua sileda lihvimismustri nurga all olevatele pindadele ja servadele, vähendades samal ajal survejälgede ohtu. Paindlik kudumine laseb veel ja õhul vabalt liikuda, mille tulemuseks on puhtam lihvimisprotsess ja kauakestev abrasiiv. Soovitatav profiilpindade peeneks lihvimiseks ja viimistlemiseks enne poleerimist. Soovitatav kasutada märjana.
 • Läbimüüdud
  20.40 
  CARBON AND GLASS FIBER EPOXY – Epoksiidvaik karbon- ja klaasfiibri lamineerimiseks Toode on valmistatud, et garanteerida maksimaalne mehaaniline tugevus ja hea kasutusmugavus materjalide immutamisel. Kandes epoksiidi tehnilistele kangastel toatemperatuuril, garanteerib see maksimaalse mehaanilise vastupidavuse ja tänu heale vastupanuvõimele ruuminiiskuse suhtes on lõppviimistlus läikiv.
 • 19.30 48.20 
  Kahekomponentne valge polüuretaanvaik, mis on suure voolavuse ja väga hea mehaanilise tugevusega. Sobib hobi loomingu jaoks ja prototüüpide valmistamiseks modelleerimissektoris. Kiire katalüüsi kiirus (30 minutit) sobib suurepäraselt igas suuruses objektide kiireks ja täpseks taasloomiseks. Vedelat vaiku saab kergesti värvida mis tahes ühilduva värvipastaga. Samuti saab pärast kõvenemist akrüülvärvidega valmisloomingut värvida.
 • - 57 % Allahindlus
  6.00 14.00 
  Vedel pronks on vaikudel ja metallpigmentidel põhinev värv, mis sobib ideaalseks tooteks kuldsete kunstiefektide taastamiseks, retušeerimiseks ja loomiseks erinevatel pindadel, mis omandavad konkreetse metallilise läike. Selle värvi pealekandmiseks pange lihtsalt soovitud kogus pintslile, millega maalige aeglaselt tööpinda.
 • 25.50 
  Kõik nüansid ülikauni loomingu jaoks! Galaxy sarja uhiuus sära võimaldab teil oma loomingule veelgi suuremat rõhku panna. Kuna tegemist on helvespigmentidega, saate luua fantastilisi 3D-efekte! StarLite Galaxy komplekt sisaldab 10 10g värvi, meie uus Galaxy line glitter sobib suurepäraselt teie loomingu vaiguga kaunistamiseks! Metalliseeritud polüesterkilest valmistatud glitter 98% puhta alumiiniumiga. Parimate toorainete valik ja kõrge tootmistehnoloogia võimaldavad meil pakkuda toodet, millel on säravad varjundid ja kõrge mõõtmete püsivus. Lai värvivalik võimaldab seda kasutada kõige erinevamates dekoratiivsetes rakendustes.
 • 20.40 
  Elastne vaik pehmete struktuuride loomiseks. Vabasta oma mõtted kasutades kummiseid ja painutatavaid epoksiidvaigu katteid. Epoksiidvaik One To One FLEX on spetsiaalselt valmistatud nii, et seda oleks lihtne ja kiire kasutada
 • 8.40 
  Porporina Golden Leaf kuldamisvärv See on metallitolmul põhinev kuldamisvärv, mis on dispergeeritud vaigulahuses ja lakibensiinis. Toode moodustab kuivades suurepärase efektiga metallkile. Golden Leaf kuldamisvärvi saab kasutada kaunistuste ja hobitööde viimistlemiseks. Porporino Golden Leaf on mõeldud kasutamiseks sisetingimustes. Kasutades toodet sisetingimustes on toode vastupidav ja väga stabiilne. Enne kasutamist segage vedelik korralikult läbi. Saadaval 50 ml plastpudelis. Eriti hästi sobib kuldamisvärv epoksiidvaigust tööde kaunistamiseks pärast kõvenemist. Kaunistage pintsliga näiteks  tassialuste ääri või kirjutage pintsliga mõni huvitab sõnum kaunistatud vaagnale. Laske lihtsalt tootel kuivada ja ongi valmis. Sarja Golden Leaf on saadaval 7 erinevat värvitooni: Rikkalik kuld, kahvatu kuld, kahvatu rikkalik kuld, puhas kuld, Ducat Gold, hõbe, vask. Kuivamisaeg 24h
 • 22.30 
  3D – FINISH “Kiire” kate 3D prinditud toodetele Kahe komponendiga epoksiidisüsteem koosneb 250 g vaigust (komponent A) ja 120 g kõvendist (komponent B). See on välja töötatud spetsiaalselt 3D-sektoris kasutamiseks, see ei tilgu ega katta väikeseid detaile, järgides täpselt kõiki trükivorme. Segamissuhe 100: 45; 5 cm2 pindala jaoks on vaja ainult 25 g Kuivamise kiirus Temperatuuril 20 ° C kuni 3 tunni jooksul Temperatuuril 30 ° C kuni tahke 2 tunni jooksul
 • -18% Allahindlus
  Original price was: 28.00 €.Current price is: 22.90 €.
  Ideaalne komplekt merelaine efekti tegemiseks: tassialustele, geoodidele, ookeanikunsti stiilis maalidele ja igasuguste kunstiliste kattekihtide loomiseks. Komplekt “Ocean Art” sisaldab värve, pigmente ja lisaainet, mis reageerib vedelate epoksüvaikudega. Lisaainega segatud epoksüvaik tekitab pigmendiga segatud epo sisse lainelisi ja auklike efekte. Komplekt on: Ohutu ja kasutajasõbralik Lõhnatu Mittetoksiline ja mittesüttiv Null-VOC valem ilma karmide keemiliste koostisosade, lahustite või alkoholipõhise tindita Ideaalne ookeani vaigukunsti jaoks Komplekt “Ocean Art” sisaldab: 25 ml “Colorfun Deluxe” valge värvipasta 25 ml “Colorfun Deluxe” sinine värvipasta 25 ml “Colorfun Deluxe” True Green (gradientroheline) “Pebeo” türkiissinine läbipaistev vedel pigment 15 ml Vedel lisaaine “Magic Drops Small”
 • -18% Allahindlus
  Original price was: 223.50 €.Current price is: 182.60 €.
  Komplekt jõgi on mõeldud neile, kes soovivad ise katsetada väiksema river table stiilis diivanilaua valmistamist. Komplekt sisaldab: 6,68kg Epoxytable 5 läbipaistvat epoksiidvaiku 9 värviline komplekt – Colorfun deluxe (ühtlase värvi andmiseks läbipaistvale epole) Sahara Mica komplekti (effektse värvimustri tekitamiseks mõeldud pulber pigment). Wave pro (vahutava laineefekti tegemise pulbervärv) Global Wax (sprei vaha, et loominguline töö tuleks vormi küljest paremini lahti) Kõiki komplektis olevaid pigmente saab omavahel miksida. Pigmenti ei tohi olla üle 2% A komponendi kaalust.
 • 99.00 445.00 
  LUXRESIN – Revolutsiooniline polüuretaanvaik Innovatsiooniline ja vastupidav polüuretaanvaik teie kõige julgemate projektide jaoks! LUXRESIN on revolutsiooniline kahekomponentne polüuretaanvaik väga paksude valude jaoks. Selle täiustatud valem pakub kristallselget tulemust ja erakordset vastupidavust kollasusele, tagades veatu tulemuse nii sise- kui ka väliskeskkonnas isegi intensiivse päikese käes. LUXRESINi eripäraks on selle erakordne võime valada ilma piiranguteta suurtes paksustes. Seda tänu väga madalale eksotermilisusele reaktsioonile (<50°C) . Lisaks sellele on pärast vaigu kivistumist tootel kõrgetasemelised mehaanilised omadused, ületamatu pinna kõvadus ja kulumiskindlus. Ideaalne julgete ja uuenduslike projektide jaoks. LUXRESIN ideaalne valik neile, kes otsivad kvaliteetset toodet, mis ühendab endas esteetika, vastupidavuse ja mitmekülgsuse. 💎 Võrratu läbipaistvus: erakordne selgus, mis murrab ja peegeldab valgust hämmastaval viisil. 🛡️Täiustatud kollasusevastane toime: loodud vastu pidama kõige raskematele atmosfääritingimustele, säilitades selle ilu aja jooksul. 🔨Eriline mehaaniline vastupidavus: tööstusliku taseme pinna kõvadus ja kulumiskindlus pärast kõvenemist. 🎨Piiramatu hulk loomingulisi rakendusi: ideaalne väga paksude valandite jaoks ilma ülekuumenemisohuta (tipp <50°C). 🌱 Keskkonnasõbralik ja ohutu: teadlik valik keskkonnale, tegemata järeleandmisi kvaliteedis.
 • 61.20 
  SilFood on DIY toiduga kokkupuuteks mõeldud silikoon, millega saab teha ise mistahe silikonvorme. Silfood tagab maksimaalse kvaliteedi ja ohutuse koos erakordselt pika kasutuseaga! Tegemist on sertifitseeritud tootega, mis vastab Euroopa seadusandlusele (määrus (EÜ) nr 1935/2004). Millised on toote eelised? Lihtne kasutada (sobib ka algajatele!) Sobib suurepäraselt ainulaadsete ja isikupäraste silikoon vormide loomiseks. Toode on 100% kasutatav toiduga kokkupuuteks. Näiteks: šokolaadid, küpsised, jääkuubikud, disain jääkuubikud, toiduskulptuurid Euroopa eeskirjadele vastav toiduga kokkupuute sertifikaat tagab, et tooraine on kõrgeima kvaliteediga ja maksimaalselt ohutu nii teile kui teie klientidele. Väga vastupidav venitamisele ja väga paindlik, võimaldades mudelit kiiresti ja lihtsalt lahti võtta Madal viskoossus, et jäljendada kõik detailid ilma puudusteta Vastupidav ja kauakestev, võimaldab mudelit mitu korda kiiresti ja lihtsalt vormist lahti võtta! See ei vaja hooldust ja seda on lihtne puhastada. Miks valida SilFood? Toiduga kokkupuuteks sobiliku silikooniga on teil võimalus luua täiuslikke toiduga kokkupuutumiseks sertifitseeritud vorme, mis on unikaalsed ja isikupärased võrreldes eelpakendatud tööstuslike vormidega. Kellele see on? Toode sobib suurepäraselt kõigile, kes soovivad luua kvaliteetset silikonvormi: alates kondiitritest, kokkadest, baarmenidest, pulmakorraldajatest, ürituste korraldajatest kuni käsitööliste ja loomeinimesteni! Looge SilFoodiga kopeeritud vorme ja paistke silma ainulaadse loominguga. 
 • 7.14 
  Mirka Abranet ACE võrkketas livapaberite komplekt, mis on mõeldud spetsiaalselt plastiku ja epoksüvaigust toodete lihvimiseks. Komplekt sisaldab: • Mirka Abranet  ACE 150mm lihvketas P120 • Mirka Abranet  ACE 150mm lihvketas P180 • Mirka Abranet  ACE 150mm lihvketas P240 • Mirka Abranet  ACE 150mm lihvketas P320 • Mirka Abranet  ACE 150mm lihvketas P500 • Mirka Abranet  ACE 150mm lihvketas P800 Abranet® Ace on välja töötatud väljapaistvate tulemuste saavutamiseks rasketes pinnatöötlus- ja remondirakendustes. Tänu optimeeritud võrgukonstruktsioonile ja keraamilistele teradele pakub Abranet Ace suurepärast lõikamist ja jõudlust lehtpuidu jaoks (nagu pöök ja tamm) ning kiiret lõikamist erinevatel tahketel pinnamaterjalidel, samuti erinevate tööstusrullide puhastamiseks. Abranet Ace töötab suurepäraselt ka kruntlihvimisrakendustes.
 • - 44 % Allahindlus
  4.00 7.10 
  Sädelev pulber on valmistatud metalliseeritud polüesterkilest, milles on 98% puhast alumiiniumi. Parimate toorainete valik ja kõrgetasemeline tootmistehnoloogia võimaldavad meil pakkuda toodet, millel on säravad varjundid ja suurepärane vormi püsivus. Hea kasutada dekoratiivsetes rakendustes, kodukaunistamisel, kaunites kunstides, küünte kunstis. Lisage pulbrile väike kogus sideainet (õli, vaik jms) hoolikalt segades. Vajadusel lisage sideainet võipulbrit, kuni saavutatakse läikiv pasta.
 • 157.10 561.00 
  EPOXY PREMIUM Mõeldud kuni 7,5cm paksuste tööde jaoks. Epoxy Premium on ResinPro tootesarja lipulaev, mis kasutab kõige arenenumaid koostisi ühe eesmärgiga: täiuslikud valud, ilma mullideta, deformatsioonita ja kauakestvad. Loodud spetsiaalselt puidust ja vaigust laudade valmistamiseks. Samuti sobib väga hästi suurte vormitud detailide loomiseks ja kunstiliseks tööks. Väga madal eksotermiline reaktsioon võimaldab valada suuri paksusi ILMA ÜLEKUUMENEMISETA JA DEFORMATSIOONITA. Täiuslikult LÄBIPAISTVEV, õrnalt sinaka tooniga. Väiksemate esemete loomiseks on võimalik valu paksust suurendada kuni 10cm-ni, mis peab olema kontrollitud temperatuuril 15°C ja epoksiidi segu maht ei tohi ületada 15kg ühe valu kohta.  Näiteks: 100cmx10cm x 10cm epoksiidist lamp. Toode on kombineeritud selliselt, et kõigil oleks võimalik võimalikult lihtsalt valmistada endale üks lihtne jõelaud, või muu kunstiline töö. Epoxy Premium tagab teile suurepärase tulemuse ilma pingutuseta, kuna: ➡ Tootel on madal eksotermiline reaktsioon, kuni 7,5 cm paksuste valude jaoks! ➡ UV-vastased filtrid tagavad 10 aastase garantii kollaseks muutumiseta – spetsiaalne helesinine toon tagab suurema vastupidavuse aja jooksul ➡ Kõrge mehaanilise vastupidavusega pind tagab maksimaalne kriimustuskindluse! ➡ Toodet on lihtne kasutada, ideaalne professionaalidele ja amatööridele ➡ Madal viskoossus taga suurepärase õhumullide eemaldumise ➡ Tootel on pikk töötlemisaeg, et oleks võimalik töösse sekkuda ja esteetilisi defekte parandada
 • 21.30 33.50 
  BE FLEX – kriimustuskindel ja läbipaistev epoksiidvaik katmiseks, mida on lihtne kasutada! Be Flex epoksiidvaik sobib suurepäraselt väga tõhusa kaitse loomiseks paljudele objektidele, nagu: kleebised, medalid, sildid, etiketid See sobib ideaalselt ka LED-tulede ja -lampide ühendamiseks, tagades erakordse kaitsekatte. Selle spetsiaalse painduva vaigu pealekandmine on väga lihtne. Tänu spetsiaalsele katmiseks sobivale valemile katab see pinna ja kaitseb seda painduva ja läbipaistvana. Lihtsalt kandke BeFlexi toodet objektile, mida soovite kaitsta, ja pärast kivistumist on teil väga tõhus kaitse: hõõrdumise, kriimustuste niiskuse eest. Teil on läikiv viimistlus, suurepärane kvaliteet ja uskumatu kaitse.
 • 48.50 
  ICE EPOXY RSE Kiiresti kuivav epoksiid puidu tihendamiseks. Tungib sügavale igat tüüpi puidu kiududesse. Ideaalne epoksiidjõgede, puitplaatide ja pragude täitmisel kasutatavate plankude tihendamiseks. Ice Epoxy RSE ekpoksiidi on lihtne kasutada, sest see kivistub kiiresti, nakkub tugevalt ja võib kuumutada kõvaks. Ice Epoxy RSE epoksiidvaik on UV-kindel sellel on kollasusvastased omadused tugev nakkuvus hea voolavus loomulik mullide eraldumine Madal värvus ja madal viskoossus võimaldavad mullivabu, kristallselgeid epoksiidi parandustöid, mis sobib ideaalselt kunsti- ja hobirakenduste jaoks. Toode on lühikest aega geeljas olekus. ICE-RSE-l on madal lenduvate orgaaniliste ühendite sisaldus, mis tagab kasutaja ohutuse ja vähendab keskkonnamõju.
 • 5.61 
  Jacquard Piñata Läbipaistev lahusti “Claro extender” Alkoholipõhine lahusti 14 ml. Alkoholil põhinev ühekomponentne vedelik, mis lisatakse tilgadena tindi peale, et saada uusi fantastilisi toone. Siin on 3 väikest sammu alustamiseks. Valige plastikust või puidust alus, Pange tilk Pinata tinti, Lisage puhastuslahus Pinata “claro extender”, Erinevate kujunduste saamiseks kasutage fööni, et värvi laiali ajada. Läikiva pinna saamiseks katke ülaltoodud töö epoksiidvaiguga! Kõik Pinata värvid on saadaval meie veebisaidil. https://loovinterjoor.eu/product-category/varvid-pigmendid-ja-lisandid/tindid-ja-plahvatusefektid/
 • Läbimüüdud
  83.50 
  Dekoratiivne kate, mis kaitseb kõiki pindu niiskuse ja kulumise eest (ka seinad, kald- või vertikaalpinnad). Eelised: Võib kanda lihtsa spaatliga plaatidele, tsemendile, puidule ja tellistele; Tootega saab remontida seina või põranda sisse tekkinud pragusid, mis ühe korraga nii parandab kui kaa tihendab ja muuda pinna taas niiskuskindlaks; Loob uue, ideaalselt läikiva ja vastupidava kihi; Toodet saab kergesti lihvida, et saavutada satiinviimistlusega pindu; Kaitseb niiskuse eest ja annab pindadele värske ilme. See epoksiidi koostis võimaldab katta eelnevalt kaunistatud pinnad ja seinad läbipaistva kihiga või kaunistada need uue värvilise kihiga, saades läikiva, pestava ja veekindla pinna. Seda saab värvida vastavalt soovile mis tahes värvipulbriga, isegi metallik pulbritega! Kui soovite saada satiinpinda, lihvige seda 48 tunni pärast tavalise liivapaberiga 1000 (või 2000). KASUTAMINE: Vertical Glassi on soovitatav peale kanda “Ameerika” spaatliga. – Viimistlus on läbipaistev, kuid seda saab soovi korral värvida ka ResinPro värvidega – Seda saab kanda õhukese kihina klaasistunud efekti saavutamiseks või paksema kihina suurema konsistentsi ja kaitse saavutamiseks – Võimalik on saavutada kunstilisi efekte, mis disainivad sinu ruume. Viimistlege pärast pealekandmist. KASUTUSSUHE: Vertical Glassi standardne segamissuhe on 100A:70B. VALI OMA VÄRV! Klassikalised värvid: https://loovinterjoor.eu/toode/colorfun-deluxe/ Ühe 25ml värvi purgiga saab toonida kuni 3,4 kg Vertical Glass toodet. Metallik värvid: https://loovinterjoor.eu/toode/sahara-parlpigmendid/ Ühe 10g värvi purgiga saab toonida kuni 3,4 kg Vertical Glass toodet.
 • 25.40 
  Võrkjal vahtplastil on suurepärane elastsuse ja pehmuse tasakaal, mis säilib kasutamise ajal ning on saadaval vahvlikujulise struktuuriga. Vahvlikujul on optimeeritud muster, mis tagab parema lõiketulemuse ja pika kasutusea ning vähendab pinnatemperatuuri poleerimise ajal. Oranž vaht on pehmem kui kollane vaht ja jätab parema läike ja vähem hologramme. Sobib hästi pehmemate läbipaistvate kattekihtide ja värvide jaoks, et saavutada täiuslik viimistlus sõidukite ja 1. astme rakenduste üheastmelise protsessiga. Puidu kõrgläike jaoks on oranž vahvlipadi ideaalne teiseks poleerimisetapiks, et saavutada kõrgendatud läiketaset ja eemaldada hologrammid. Padi sobib eriti hästi tumedamate värvide või pehmemate värvide ja lakkide jaoks. Kasutage koos ResinPro epoxy polish poleerpastaga. 
 • 10.99 15.66 
  LatexPro Eelvulkaniseeritud looduslikul kummilateksil põhinev LatexPro on ideaalne lahendus pindade kaitsmiseks ja inetute vaigutilkade vältimiseks, näiteks maalide servadel. Lisaks sellele hinnalisele omadusele kasutatakse seda laialdaselt stsenograafias, eriefektides ja kangatöötluses. Sinu täiuslik liitlane teatrimeigi ja muljetavaldavate eriefektide loomisel. Mis on LatexPro? See on teatud tüüpi toode, mis on spetsiaalselt loodud selleks, et vältida tilkade jäämist pinna vastasküljele valamise ajal (nagu vedel lint). Sellel tootel on vedel konsistents ja seda kasutatakse barjääri loomiseks, mis takistab vedeliku libisemist või tilkumist soovimatutele osadele. See on praktiline lahendus puhtamate ja täpsemate tulemuste saamiseks oma kunstilises loomingus. Kuidas kasutada: Mitmekülgne ja läbipaistev LatexPro tagab suurepärase elastsuse. See sobib ideaalselt vormide, maskide, eriefektide ja stsenograafia loomiseks. Lisaks sobib see suurepäraselt kangaste, metallide ja muude pindade töötlemiseks. Tehnilised kirjeldused: Optimaalse säilivuse tagamiseks hoidke toodet kuumuse ja valguse eest kaitstud kohas temperatuuril 15–20°C. Hoida temperatuuril kuni 5°C ja võimalusel mitte üle 40°C. LatexPro: kaitse, mida te ei näinud, kuid teadsite, et soovite.
 • 16.70 33.50 
  Kahekomponentne epoksiidliim, mis kuivab vaid 5 minutiga!  Toode pakub väga häid liimimisomadusi kontaktis puidu, klaasi, kanga, keraamilise plaadi, kivi, plasti, kummi ja metalliga. 🌟 UNIVERSAALNE LIIM SISE- JA VÄLISKASUTUSTEKS : ResinPro FixExpress kahekomponentne epoksiidliim sobib ideaalselt nii sise- kui ka välistingimustes kasutamiseks. ⌛ KIIRE KUIVAMINE 5 MINUTIGA : Seda epoksiidliimi saab lihvida ja ka poleerida juba 20 minuti pärast. 💪 TUGEV JA MITMEKÜLGNE : Epoksümolekulid tagavad suurepärase nakkuvuse erinevate materjalidega nagu kivi, betoon, plast, puit, kangas, paber ja keraamika. 🎨 Kohandatav : FIX EXPRESSi saab värvida vastavalt soovile kõigi Resinpro värvainetega, äratades teie loomingulised ideed ellu. 👌 LIHTNE KASUTADA : Segamissuhe 1:1; segada 30 sekundit ja kanda peale; töö tehtud! 🚫💧 EI TILGU : FIX EXPRESS on spetsiaalselt loodud selleks, et mitte tekitada kasutamise ajal soovimatuid tilkumisi. 🔒 OHUTU : BPA vaba; läbipaistev ja värvitav kõigi Resinpro värvainetega; kaks eraldi pudelit väldivad soovimatut tahkumist; lihtne 1:1 segamissuhe. Tehnilised detailid: Segamissuhe kaalu/mahu järgi: 1A + 1B Segage: 30-45 sekundit ja kandke kohe peale Töötlemisaeg: 2-3 minutit (25°C juures) Tardumisaeg: 5-6 minutit (25°C juures)
 • Läbimüüdud
  Original price was: 193.80 €.Current price is: 142.50 €.
  POLI SHIELD on lõplik kaitsekiht, mis kaitseb teie põrandaid ja pindu üldiselt kriimustuste ja kulumise eest. Toodet kantakse pinnale rulliga või pihustiga igat tüüpi põrandale. Sobib eriti hästi vaigust põrandatele (epoksiid, akrüül). POLI SHIED on loodud M1-723 tsükli lõpuleviimiseks, et tagada pindadele esteetiline, kergesti pestav ja vastupidav viimistlus. Toode on läikiv. EELISED: Vastupidav ja kulumiskindel: Spetsiaalsed akrüül-polüuretaanpolümeerid ühendavad akrüülvaikude stabiilsuse ja lihtsuse ning kõige arenenumate polüuretaanpolümeeride kriimustus- ja kulumiskindluse. Lihtne pealekandmine: Toodet kantakse peale lühikarvalise rulli, vahtrulli või pihustiga. Tööriistu saab puhastada lihtsalt seebi ja veega. Kahekomponendiline komplekt on kasutusvalmis. Mitmekülgne ja elegantne: POLI-SHIELD on saadaval erinevates viimistlustes: läikiv (100 läige), satiin (30 läige) ja matt (5 läikega). See sobib väga erinevate pindadega: epoksü, akrüül, puit ja betoon ning tekstureeritud viimistlus. Hetkel on saadaval ainult läikiv toode. Lihtne hooldada: POLI-SHIELDiga töödeldud pind muutub hõlpsasti seebiga puhastatavaks, kõrvaldades imendunud mustuse ja levinud bakterid. Vajadusel võib suurema koormuse all olevaid põrandaid kulunud piirkondades rulliga uuesti üle katta, et taastada ja muuta põrand taas säravaks nagu esimesel päeval! Odav: ühe komplektiga (2,4 liitrit) katab kuni 25m2 (topeltkihiga). Kas otsite odavat, tõhusat ja lihtsalt rakendatavat lahendust oma põrandate ja pindade üldiseks kaitsmiseks ja uuendamiseks? POLI-SHIELD on toode teile!
 • -18% Allahindlus
  Original price was: 120.30 €.Current price is: 98.25 €.
  Suurepärane komplekt alustavale epohuvilisele. Toode sobib ideaalselt tassialuste, kandikute ja teiste kunstiliste loomingute jaoks. Komplekt sisaldab: Transparente läbipaistvat epoksiidvaiku, Top Pro kuumakindlat vaiku (Töö kaitsmiseks: kata õhukese kihina), I gum silikon kummi (vormide tegemiseks), Bronzi liquidi (valmis tööde äärte värvimiseks või peale kirjutamiseks), Colorfun Delux  komplekt (ühtlase värvi andmiseks läbipaistvale epole) Sahara Mica komplekti (effektse värvimustri tekitamiseks mõeldud pulber pigment). Kõiki komplektis olevaid pigmente saab omavahel miksida. Pigmenti ei tohi olla üle 2% A komponendi kaalust.
 • Läbimüüdud
  20.40 
  Pehme vaht, mis on mõeldud vormi abil pehmete mudelite valmistamiseks. 900g kahekomponentne komplekt. Pärast segamist töödeldav 30 sekundit. Võimaldab toota pehmeid mudeleid, näiteks vahtkummi. Pealispind jääb tänu spetsiaalsele valemile pooleldi läikivaks ja homogeenseks. KASUTAMISVIIS: Valage 2 komponenti eraldi anumatesse, järgides samal ajal kaalu suhet (1:2). Kui olete valmis, valage 2 komponenti suuremasse anumasse ja segage kiiresti mõne sekundi vältel kuni saadakse ühtlanse värvusega segu. Valage koheselt vormi ja oodake reaktsiooni 30 sekundi jooksul. Vaht tahkub mõne minuti jooksul täielikult.
 • 146.80 264.10 
  ICE EPOXY ICECAST kristallselge vaik ICECAST on kahekomponentne epoksiidvaik. See on UV-kindel ja kollasusvastaste omadusdega. Tootel on: tugev nakkuvus, hea voolavus ja loomulik mullide eraldusvõime. Icecast on mõeldud keskmise ja suure valamismahuga töödeks mille paksus on üle 2,5 cm ja kuni 10–25 cm olenevalt mahust. Madal värvus ja madal viskoossus võimaldavad mullideta kristallselgeid valusid. Toode on sobilik just suuremahulisteks valudeks kuna pärast segu valmistamist on toode pikka aega geeljas olekus ja madal ekostermiline reaktsioon ei lase tootel reaktsiooni käigus üle kuumeneda. ICECASTil on madal lenduvate orgaaniliste ühendite sisaldus, mis tagab kasutaja ohutuse ja vähendab keskkonnamõju. • 2,5 kuni 10cm sügav valamine • Suhe 2A:1B • UV-vastupidav • 100% tahke lõpptulemus • Madal lenduvate orgaaniliste ühendite sisaldus ja vähene lõhn • Kristallselge ja kõrgläikega välimus • Suurendab objekti välimust • Vastupidav bakteritele ja niiskusele • Suurepärased õhueraldusomadused • Ei moondu vanusega
 • 48.50 116.50 
  ICE EPOXY THIN on kahekomponentne epoksiidvaigu komplekt. Toode on UV-kindel, sellel on kollasusevastased omadused, tugevad sidumisomadused, hea voolavus, kiire kõvenemine. Seda kasutatakse pealispinna katmiseks või kergeks valamiseks paksusega 1,6 mm kuni 2,5 cm. Madal värvus ja kõrge viskoossus võimaldavad epoksiidil kiiresti taheneda ja luua kristallselgeid töid, mis sobivad ideaalselt kunsti- ja hobitöödeks. Antud epoksiidvaik on valmistatud nii, et toode on geeljas olekus lühikest aega. ICETHINil on madal lenduvate orgaaniliste ühendite sisaldus, mis tagab kasutaja ohutuse ja vähendab keskkonnamõju. • Valamine alla 2,5cm • Suhe 1A:1B • UV-vastupidav • Kõrge viskoossus • Kiire kõvenemine • Madal lenduvate orgaaniliste ühendite sisaldus ja madal lõhn • Kristallselge ja kõrgläikega välimus • Suurendab objekti välimust • Vastupidav bakteritele ja niiskusele • Suurepärased õhueraldusomadused • Ei moondu vanusega
 • 113.22 
  Reactor-X: parim tööriist vaigu täiuslikuks töötlemiseks! Lihtsustage oma töökogemust meie uuendusliku seadmega Reactor-X on tänu kontrollitud temperatuurile ja niiskusele ning suurele siseruumile (33,5 x 22,6) muutnud epoksüvaigu tootmisprotsessi. Algajatele: meie ühe klõpsuga valik on ideaalne lahendus. See külma ja niiskuse eest kaitstud kamber annab teile alati optimaalse tulemuse tänu lihtsale toimingule ja kiirele 4-tunnisele kõvenemisajale (24-tunnise vaigu jaoks toatemperatuuril). Kogenud kasutajatele: meie kohandatud režiim võimaldab teil määrata aega ja temperatuuri, pakkudes maksimaalset paindlikkust keerukamate epoksüvaiguprojektide jaoks ja lühendades kõvenemisaega poole võrra Ühtlane kõvenemine: Tänu meie kolmemõõtmelisele termilise difusioonisüsteemile kõveneb epoksiidvaik ühtlaselt ja täielikult, tagades teie loomingu kvaliteedi. Erakordne kvaliteet: meie epoksüvaiguahi integreerib keeruka termilise tsükli programmi, mis tagab mullideta viimistluse peente detailide jaoks. Sobib kõigile: olenemata sellest, kas olete algaja või ekspert, meie töörežiimi valikud on loodud teie konkreetsete vajaduste rahuldamiseks.
 • -20% Allahindlus
  Original price was: 123.50 €.Current price is: 99.00 €.
  Väga hea komplekt neile kes soovivad valmistada kujukesi, kapinuppe, kristalle, nööpe jne. Komplekt sisaldab: Liquidissima läbipaistvat epoksiidvaiku Colorfun deluxe (ühtlase värvi andmiseks läbipaistvale epole) Sahara Mica komplekti (effektse värvimustri tekitamiseks mõeldud pulber pigment) Bebeo vitraazi värvi (läbipaistva kuid toonitud effekti saamiseks) Pure mold (Väga detailsete kopeerimisomadustega vedel silikon, mida saab pärast hangumist korduvalt kasutada) Kõiki komplektis olevaid pigmente saab omavahel segada. Pigmenti ei tohi olla üle 2% A komponendi kaalust.
 • 80.78 
  KERAAMILISE KATTE KOMPLEKT See on täiesti uus toode turul. Väga mugav keraamilise katte komplekt kõige vajalikuga, et muuta oma laud või töö vedelikukindlaks. GRAPH ICE 9H+ on grafeenist hüdrofoobne keraamiline kate, mida saab hõlpsasti oma epoksiidist laudadele või muudele epoksiidtöödele peale kanda. Keraamiline kate annab väga hea vetthülgava kaitsekihi sinu töödele. Komplekt sisaldab: riiet käsna rätikuid 30 ml GRAPH ICE 9H+ (katab kuni 9m2)