Reactor-x

113.22 

Reactor-X: parim tööriist vaigu täiuslikuks töötlemiseks!

Lihtsustage oma töökogemust meie uuendusliku seadmega

Reactor-X on tänu kontrollitud temperatuurile ja niiskusele ning suurele siseruumile (33,5 x 22,6) muutnud epoksüvaigu tootmisprotsessi.

Algajatele: meie ühe klõpsuga valik on ideaalne lahendus. See külma ja niiskuse eest kaitstud kamber annab teile alati optimaalse tulemuse tänu lihtsale toimingule ja kiirele 4-tunnisele kõvenemisajale (24-tunnise vaigu jaoks toatemperatuuril).

Kogenud kasutajatele: meie kohandatud režiim võimaldab teil määrata aega ja temperatuuri, pakkudes maksimaalset paindlikkust keerukamate epoksüvaiguprojektide jaoks ja lühendades kõvenemisaega poole võrra

Ühtlane kõvenemine: Tänu meie kolmemõõtmelisele termilise difusioonisüsteemile kõveneb epoksiidvaik ühtlaselt ja täielikult, tagades teie loomingu kvaliteedi.

Erakordne kvaliteet: meie epoksüvaiguahi integreerib keeruka termilise tsükli programmi, mis tagab mullideta viimistluse peente detailide jaoks.

Sobib kõigile: olenemata sellest, kas olete algaja või ekspert, meie töörežiimi valikud on loodud teie konkreetsete vajaduste rahuldamiseks.

Laos

Kirjeldus

Täiustage oma epoksüvaigu valmistamise kogemust Reactor-X-iga

Reactor-X on muutnud epoksiidvaigu valmistamise protsessi, pakkudes erineva oskustasemega entusiastidele kahte režiimi. Ühe klõpsuga valik sobib ideaalselt algajatele, kuna see võimaldab ühe klõpsuga toimingut ja kiiret kõvenemist kahe tunni jooksul, võimaldades teil vaevata avastada epoksüvaigu imesid. Kogenumatele kasutajatele pakub kohandatud režiim parimat kõvenemisefekti, võimaldades määrata aega ja temperatuuri keerukamate epoksiidvaigu käsitsitööde jaoks.

Reactor-X kolmemõõtmeline termodifusioonisüsteem võimaldab teil lihtsamalt kontrollida epoksiidi kuivamise keskkonda, tagades epoksiidi ühtlase ja täieliku kõvenemise. Epoksiidvaigukuivatusahjus on integreeritud keerukas ja täielikult termilise tsükli programm, mis ei kahjusta epoksiidi kvaliteeti ega tekita mulle, võimaldades teil kiiresti saada alati läikivaid ja ühtlaseid epoksiidvaike.

Reactor-X kiirkõvastumismasin võib säästa teie aega, kuivatades epoksiidvaiku neljakordse kiirusega, vähendades oluliselt tavalist 24-tunnist kõvenemisaega.
See sobib suurepäraselt hõivatud epoksiidvaigukunsti entusiastidele, kes soovivad luua rohkem kunsti lühema ajaga. Lisaks on Reactor-X epoksüvaigukuivati mitme riiuliga, mis võimaldab teil korraga luua kümneid loomingut! . Iga riiuli mõõtmed on 33,5 x 22,6 x 2 cm ja see mahutab riiuli kõrgust reguleerides erinevaid epoksüvaiguvorme, mis muudab kogu epoksüvaigu korraga kõvendamise lihtsaks ja parandab oluliselt loomingulise protsessi tõhusust. Sisustus koosneb mitmest 2 cm kõrgusest riiulist, mille sisemine plastvõrk on kääridega eemaldatav juhuks, kui soovite kasutada kõrgema kõrgusega vorme.

Ohutus ja kasutusjuhised:

Kahjustuste vältimiseks lugege see juhend enne seadme kasutamist hoolikalt läbi. Kasutamise ajal tuleb seade asetada kuumakindlale materjalile (nt keraamilised plaadid või paksud paneelid), et vältida võimalikke tulekahjusid. Ärge kasutage seadet kauem kui 40 tundi järjest. Pärast 40 tundi katkematut kasutamist lülitage seade välja (lüliti peab olema asendis “OFF”), eemaldage vooluvõrgust ja laske jahtuda.

Seadme ebaõige kasutamine võib kahjustada ja vigastada kasutajat. Kasutage seadet ainult ettenähtud otstarbel ja järgige alati juhendis toodud juhiseid. Ühendage seade vooluvõrgust lahti, kui seda ei kasutata. Hoidke toitealus veest eemal. Ärge lülitage seadet sisse, kui selle pinnad on niisked.

Ärge kasutage seadet kahjustatud toitejuhtme või pistikuga pärast seda, kui seade on maha kukkunud või muul viisil kahjustatud. Kui see juhtub, võtke ühendust teeninduskeskusega. Ärge jätke toitejuhet rippuma üle teravate servade ega puudutama kuumaid pindu.

Ärge laske lastel seadet ilma hoolika järelevalveta kasutada. Enne puhastamist eemaldage seade vooluvõrgust. Ärge kunagi tõmmake selle eemaldamiseks juhtmest, selle asemel hoidke pistikust kinni ja tõmmake lahti ühendamiseks. Kasutage seadet ainult koduseks kasutamiseks. See ei ole mõeldud äriliseks kasutamiseks. Ärge katke seadet kinni.

Ärge jätke seadet kasutamise ajal järelevalveta. Asetage seade ainult tasasele pinnale. Enne esmakordset kasutamist pakkige seade lahti. Enne selle kasutamist veenduge, et teie masina elektrilised parameetrid vastavad teie kohaliku elektrisüsteemi tehnilistele omadustele.

Peske seadme kaaned ja osad. Peske sektsioone sooja veega, lisades väikese koguse nõudepesuvahendit. Puhastage toitealust niiske lapiga (ärge pange seda vette ega peske).