BIOEPOXY

Läbimüüdud

15.30 17.90 

BioEpoxy pakub sama head kvaliteeti kui klassikalised ResinPro tooted, kuid väiksema keskkonnamõjuga. Biomassi muundamisel saadud toode vähendab oluliselt naftakeemiast allikate kasutamist.
BioEpoxy by ResinPro® koosneb 30% ulatuses taastuvatest materjalidest, nagu teravilja epoksüdatsiooniprotsessid, et minimeerida mõju keskkonnale ja teie tervisele!

☘️ 【OHUTU JA SERTIFITSEERITUD】 Kõrge BIO-komponentide sisalduse protsendiga vaik, mis on sertifitseeritud USDA BioPreferred (USDA BioPreferredSM). Antud BIO epoksiid sobib ideaalselt ehete, kunstiloomingu, pinnakatmise, modelleerimise ja isetegemise jaoks.
🔍 【LAITMATU KVALITEET】 Sertifitseeritud mittetoksiline, lõhnatu, lahustivaba, vegan, lenduvate orgaaniliste ühendite vaba, mittesüttiv ja täiesti ohutu.
✔️ 【100% MADE IN ITALY】 Itaalias spetsiaalselt kunstiloomingu jaoks välja töötatud ja toodetud valem. Täiesti läbipaistev, varustatud uute kollasusevastaste UV-filtritega, piisavalt vedel, et vältida õhumullide sattumist. Väga läikiv ja isetasanduv. Kuna tegemist on kahekomponendilise vaiguga, segage lihtsalt VAIK A + KÕVENDAJA B pakendi kohal näidatud vahekorras ja laske sellel taheneda ilma täiendavate lisanditeta. Võimalik värvida vastavalt soovile.

Põhiomadused:

Suurepärane läbipaistvus
Stabiilsus UV-kiirte suhtes
Suurepärane mehaaniline vastupidavus
Pikk töötlemisaeg
Bio sertifitseeritud
Lõhnatu
Lahustivaba
Vegan
VOC vaba
Mitte süttiv

Kirjeldus

Suure BIO komponentide sisaldusega epoksüvaik üldkasutuseks. Uuenduslik keskkonnasäästlik toode, mis tagab kõik traditsiooniliste epoksüvaikude omadused.

Selle konkreetse vaigu töötas välja Resin Pro meeskond, et tagada oma klientidele maksimaalne austus keskkonna vastu, ilma et see peaks ohverdama valmistoote kvaliteeti.

Madal eksotermiline reaktsioon võimaldab valada kuni 2 cm ilma kollaseks muutumise või ülekuumenemise ohuta, tagades ideaalselt läbipaistva (kuid siiski vastavalt soovile värvitav) ja kriimustuskindla toote.

Põhijooned:

Suurepärane läbipaistvus

Stabiilsus UV-kiirte suhtes

Suurepärane mehaaniline vastupidavus

Pikk töötlemisaeg

Keskmine-kõrge viskoossus

Bio sertifitseeritud

Kasutusalad: Pinnakatted / isetegemine / kunstilooming (tellimusel alused, kandikud, maalid) / merendus / lamineerimissüsteem / liim / täitematerjalide kinnitamine (dekoratiivelemendid, klaas, kivi, kvarts jne) / käsitsi paigaldamine / vaakumvormimine.

Tehnilised andmed:

Segamissuhe massi järgi: 100:66

Töötlemine (125g 25 °) – 2 h

Tarretumisaeg (125 g 25 °) – 4 h

Deformatsioon (150ml 25 °) – 48h

Katvus: 1,3 kg / m2

Täielik kõvenemine – 6-7 päeva

Kõvadus: 68-75 Shores

Lisainfo

Kaal -
Komplekti netokaal

142 g, 830 g