One to One – 1:1 segamiseks

-17% Allahindlus

Original price was: 22.43 €.Current price is: 18.69 €.

One to one 500g
Toode on mõeldud spetsiaalselt ehete ja loominguliste projektide tarbeks. Toote kasutamise muudab hõlpsaks vaigu ja kõvendi suhe 1:1, mittetoksilisus, läbipaistvus ja vastupidavus.
Soovi korral saab One-to-One segu valada silikoonvormidesse, kasutada kaitsva kihina prinditud piltidel (fotod, lõuendid, maalid), kasutada erinevate täite ainetega eriliste dekoratiiv- ja disainelementide valmistamisel.
Antud kahekomponentne epoksiidvaik on mõeldud õhukese kihina katmiseks (alates 1mm) ja valamaks kuni 2cm paksuseid vorme. Toode on täiesti läbipaistev, isetasanduv ja tagab erinevate materjalide vahel suurepärase sidususe. Kahekomponentse vaigu madal viskoossus vähendab õhumullide teket pärast kuivamist ja hõlbustab süsinikkiudude immutamist. Suurepärane vastupidavus keskkonna õhuniiskusele tagab läikiva ja läbipaistva pinna. Toodet on sobiv kasutada enamus epo vaigule mõeldud toonimisvärvidega.

Laos

Kirjeldus

EELISED
Super läbipaistev
Väga hea mehaaniline tugevus
Pikk töötlusaeg
Läikiv viimistluspind
Toodet on võimalik toonida kõigi epoksiidvaigu jaoks mõeldud toonimispastade ja pulbritega. Lisatavat tooni saab kasutada 0,1% – 2% vaigu mahust.
Tänu eelpool nimetatud omadustele on One to One epoksiidvaik kõige parem valmistamaks:
juveele ja silikoonvormi kujusid
modelleerimiseks
loominguliseks tegevuseks
liimimiseks

TEHNILISED OMADUSED
KASUTUSAEG (150g 30C juures): 1h 30min
KATALÜÜSI KESTVUS ÕHUKESE KIHINA (1mm 30C juures): 12h
KATALÜÜSI KESTVUS: 72h (Materjali täieliku tardumist saab õhukeste kihti puhul kiirendada vedeliku temperatuuri tõstmisega)