Vertical Glass Seina kate

Läbimüüdud

83.50 

Dekoratiivne kate, mis kaitseb kõiki pindu niiskuse ja kulumise eest (ka seinad, kald- või vertikaalpinnad).

Eelised:

Võib kanda lihtsa spaatliga plaatidele, tsemendile, puidule ja tellistele;
Tootega saab remontida seina või põranda sisse tekkinud pragusid, mis ühe korraga nii parandab kui kaa tihendab ja muuda pinna taas niiskuskindlaks;
Loob uue, ideaalselt läikiva ja vastupidava kihi;
Toodet saab kergesti lihvida, et saavutada satiinviimistlusega pindu;
Kaitseb niiskuse eest ja annab pindadele värske ilme.
See epoksiidi koostis võimaldab katta eelnevalt kaunistatud pinnad ja seinad läbipaistva kihiga või kaunistada need uue värvilise kihiga, saades läikiva, pestava ja veekindla pinna. Seda saab värvida vastavalt soovile mis tahes värvipulbriga, isegi metallik pulbritega! Kui soovite saada satiinpinda, lihvige seda 48 tunni pärast tavalise liivapaberiga 1000 (või 2000).

KASUTAMINE: Vertical Glassi on soovitatav peale kanda “Ameerika” spaatliga. – Viimistlus on läbipaistev, kuid seda saab soovi korral värvida ka ResinPro värvidega – Seda saab kanda õhukese kihina klaasistunud efekti saavutamiseks või paksema kihina suurema konsistentsi ja kaitse saavutamiseks – Võimalik on saavutada kunstilisi efekte, mis disainivad sinu ruume. Viimistlege pärast pealekandmist.

KASUTUSSUHE: Vertical Glassi standardne segamissuhe on 100A:70B.

VALI OMA VÄRV!

Klassikalised värvid: https://loovinterjoor.eu/toode/colorfun-deluxe/ Ühe 25ml värvi purgiga saab toonida kuni 3,4 kg Vertical Glass toodet.

Metallik värvid: https://loovinterjoor.eu/toode/sahara-parlpigmendid/ Ühe 10g värvi purgiga saab toonida kuni 3,4 kg Vertical Glass toodet.

Kirjeldus

Toode on mõeldud kald-, vertikaalseinte ja pindade katmiseks. Selle epoksiidi koostis võimaldab katta pindu ja seinu läbipaistva kihiga või kaunistada neid värvilise kihiga, mille tulemuseks on läikiv, pestav ja veekindel pind.

Vertical Glass vaik erineb tavalistest vaikudest sellepoolest, et võimaldab luua pindadele ja lõuenditele teravaid kujundeid ja kujundusi, ilma et vaik segunedes kaotaks tahtmatult esialgset kujundust!

Läbipaistev UV-kindel epoksüsüsteem, mis loob kõva läikiva kaitsekihi. Vertical Glass võimaldab teil säilitada oma esialgse disaini, austades truult teie loomingulist ideed!

Pind on täiesti sile ja niiskuskindel.

Lahustivaba ja lõhnatu epoksüvaik.

Rakendused:

  • Põrandad ja seinad (olemasolevad) ka vertikaalsed;
  • Materjalkatete ja muude kunstiliste kaunistuste kaitse;
  • Dušialuste ja sanitaartehnikatoodete katmine, parandamine ja kaunistamine;
  • Pindade, esemete ja mööbli katmine, et anda värvile sügavus ja sära, isegi vertikaal asendis!

Lisainfo

Kaal -
Komplekti netokaal

3,4 Kg