Epoxy polish poleerimispasta

15.61 

Uus tootesari spetsiifiliseks poleerimiseks plastide ja vaikude sektoris.

EpoxyPolish Cream on koostatud vaigupindade poleerimiseks ühes etapis.

See sobib ideaalselt ka keskmise oksüdeerumise, kergete kriimustuste, plekkide ja muude väiksemate defektide kiireks eemaldamiseks vaigupindadelt.

See poleerimisvahend eemaldab P1500 või peenema abrasiiviga jäetud jäljed ja jätab särava viimistluseta plekid isegi tumedamatel pindadel, mida on raskem töödelda.

Tänu NAP -le (nanoabrasiivsed osakesed) on tegemist 2 in 1 tootega: tegelikult eemaldab see kiiresti kriimustused ja vead pinnalt ning annab samal ajal sügava sära nagu ainult poleerides.

Laos

Kirjeldus

Uus tootesari poleerimaks plasti ja vaigu pindasid.

EpoxyPolish Cream on koostatud vaigupindade poleerimiseks ühes etapis. See sobib ideaalselt ka keskmise oksüdeerumise, kergete kriimustuste, plekkide ja muude väiksemate defektide kiireks eemaldamiseks pindadelt. See poleerimisvahend eemaldab P1500 või peenema abrasiiviga jäetud jäljed ja jätab särava viimistluseta plekid isegi tumedamatel pindadel, mida on raskem töödelda.

Tänu NAP -le (nanoabrasiivsed osakesed) on tegemist 2 in 1 tootega: tegelikult eemaldab see kiiresti kriimustused ja vead pinnalt ning annab samal ajal sügava sära nagu ainult poleerides.

RESIN PRO POLISEERIMISJUHISED

Poleerimine on vaigupinna viimistlemisel kindlasti üks olulisi samme. Kuigi tegelikult katalüüsib vaik oma olemuselt läikivad pinnad, võib liiga kõrge õhuniiskuse tõttu tekkida töö pinnale tüütud läbipaistmatud halod. Aga ärge muretsege! Tänu ResinPro poleerpastale saate oma loomingu viimistleda lihtsal ja kiirel viisil, ilma et oleks vaja aastakümnete pikkust kogemust selles valdkonnas. Järgnevalt on põhilised sammud, mida peate selle fantastilise toote maksimaalseks kasutamiseks tegema.

1 – ETTEVALMISTAMINE

Alustuseks asetage vaigupind pehmele pinnasele (mikrokiud lapp või vana vaip), et vältida alumise pinna kriimustamist, mida põhjustab ekstsentriku vibratsioon. Samuti soovitame hoida liivapaberite vahel puhastamiseks käepärast niisket lappi.

2 – LIHVIMINE

Lihvimist alustatakse madalaima teralisusega liivapaberist ja liigutakse järjest peenema liivapaberi suunas. Kui on tegemist freesitud või hööveldatud pindadega siis peaks alustama 80-sest liivapaberist kuni vähemalt 1500-se liivapaberini. Kui on tegemist kriimustatud pindadega tuleks alusta 1000-sest liivapaberist(kui poleerpasta kriime ei võta välja).On väga oluline hoida poleerija alati liikumises ja proovida mitte peatuda samas kohas kauem kui 2-3 sekundit. Liigutage ühtlaselt ja geomeetriliselt nii, et kogu pind saaks lihvitud. Kui olete lihvimise lõpetanud, pühkige iga liivapaberi astme järel pind tehnilise piiritusega lihvimise jääkidest puhtaks. Alates 1500 liivapaberist on soovitatav kasutada vesilihvi, sest siis jääb pind hästi ühtlane

3 – POLEERIMINE Pärast kõigi lihvimiste läbimist näeb teie töö juba lihvituna päris hea välja, kuid pole veel täiuslik. On saabunud aeg lõpetada töö rakendades EPOXYPOLISH RESINPRO lõpptoodet, mis võimaldab teil saada särava ja püsiva läike. Valage spetsiaalsele poleerimispadjale veidi EpoxyPolishi ja paigaldage see orbitaalsele poleerijale ning seejärel alustage, järgides alati geomeetrilist ja ühtlast liigutust, et see oma töö pinnale kanda. Kui pealispind on poleeritud, eemaldage liigne pasta teise padjaga või, kui teil seda käepärast pole, villase lapiga.

Lisainfo

Kaal 0.25 kg
Kogus

250 ml