SilFood – DIY silikoonvorm toidule

61.20 

SilFood on DIY toiduga kokkupuuteks mõeldud silikoon, millega saab teha ise mistahe silikonvorme.

Silfood tagab maksimaalse kvaliteedi ja ohutuse koos erakordselt pika kasutuseaga! Tegemist on sertifitseeritud tootega, mis vastab Euroopa seadusandlusele (määrus (EÜ) nr 1935/2004).

Millised on toote eelised?

  • Lihtne kasutada (sobib ka algajatele!)
  • Sobib suurepäraselt ainulaadsete ja isikupäraste silikoon vormide loomiseks. Toode on 100% kasutatav toiduga kokkupuuteks. Näiteks: šokolaadid, küpsised, jääkuubikud, disain jääkuubikud, toiduskulptuurid
  • Euroopa eeskirjadele vastav toiduga kokkupuute sertifikaat tagab, et tooraine on kõrgeima kvaliteediga ja maksimaalselt ohutu nii teile kui teie klientidele.
  • Väga vastupidav venitamisele ja väga paindlik, võimaldades mudelit kiiresti ja lihtsalt lahti võtta
  • Madal viskoossus, et jäljendada kõik detailid ilma puudusteta
  • Vastupidav ja kauakestev, võimaldab mudelit mitu korda kiiresti ja lihtsalt vormist lahti võtta!
  • See ei vaja hooldust ja seda on lihtne puhastada.

Miks valida SilFood?

Toiduga kokkupuuteks sobiliku silikooniga on teil võimalus luua täiuslikke toiduga kokkupuutumiseks sertifitseeritud vorme, mis on unikaalsed ja isikupärased võrreldes eelpakendatud tööstuslike vormidega.

Kellele see on?

Toode sobib suurepäraselt kõigile, kes soovivad luua kvaliteetset silikonvormi: alates kondiitritest, kokkadest, baarmenidest, pulmakorraldajatest, ürituste korraldajatest kuni käsitööliste ja loomeinimesteni!

Looge SilFoodiga kopeeritud vorme ja paistke silma ainulaadse loominguga. 

Kirjeldus

Looge kookide, šokolaadide ja muude hõrgutiste jaoks keerukaid ja kauakestvaid toiduvorme SilFoodiga. Toiduga kokkupuuteks serifitseeritud silikooniga muutke mis tahes erilise tähendusega ese šokolaadiks, küpsisteks või looge lisandväärtusega pulgakomme ja jääkuubikuid.

SilFoodi on lihtne kasutada ka algajatel ning toode tagab maksimaalse kvaliteedi ja ohutuse tänu oma toiduainete sertifikaadile, mis vastab Euroopa seadusandlusele (määrus (EÜ) nr 1935/2004). 

Eelpakendatud tööstuslike vormide asemel valige SilFood, millega saate luua kohandatud ja ainulaadseid toiduvorme. Avalda oma klientidele muljet tipptasemel loominguga ja ostke meie sertifitseeritud toidukvaliteediga silikoon kohe. Ideaalne kondiitritele, kokkadele, baarmenidele, käsitöölistele ja igasugustele loomingulistele inimestele.

SIL FOOD on lisandiga kõvenev üks ühele kopeeriv silikoon. Tänu madalale viskoossusele on sellel head mehaanilised omadused ning see sobib ideaalselt ülitäpsete mõõtmetega detailsete silikoonvormide tootmiseks.

SIL FOOD on väga suure tõmbetugevusega ja väga paindlik. Seetõttu saab SilFoodist tehtud vormist isetehtud loomingut kergesti lahti võtta, eriti kui tegemist on sisselõigetega. See silikoon ei vaja määrde aineid ja tänu komponendis A lisatud plaatinakatalüsaatoriga ristsidumisele kõveneb see ilma kokkutõmbumiseta ja on lõhnatu.

Seda saab 1:1 segamissuhte tõttu lihtsalt segada ning seda saab mitu korda üle valada peaaegu iga valumassiga.

Samuti on see vastupidav kuni 200°C temperatuuridele.

SIL FOOD sobib eriti hästi kõikidele vormidele tööstus-, käsitöö- ja hobisektoris.

See silikoon on füsioloogiliselt kahjutu (saab kasutada nahal) ja sobib suurepäraselt toiduga kasutamiseks, kuna vastab BfR ja FDA nõuetele.

Töötlemise juhised:

Asetage mudel puhastatuna sobivasse vormi või anumasse. Seejärel segage SIL FOOD komponente A ja B toatemperatuuril vahekorras 1:1 umbes 1 minut, kuni saadakse ühtlane, triipudeta värvus. Seejärel valage silikoon õhukese joana ühtlaselt samasse kohta, kuni kogu mudel on kaetud. Töötlemisaegade kohta vaata tabelit. Silikooni valamisel silikoonile või spetsiaalsete materjalide puhul on vaja eraldusainet (Sil Food TMV). Ümbritseva õhu keskmisel temperatuuril 23°C saab mudeli pärast kõvenemisaega lahti võtta (vt tabelit). Kõvenemisaega saab lühendada kuumuse lisamisega (nt 50°C juures). Ärge valage silikoonvormi enne 20 minuti möödumist.

Märkus. Kui materjali või ruumi temperatuur on üle 23°C, lüheneb töötlemisaeg oluliselt.

Hoiatus: mõned mudelimaterjalid sisaldavad plaatina inhibiitoreid. Need takistavad silikooni kivistumist mudeliga kokkupuutepinnal. 

Soovitus: puhastage mudel hästi ja testige enne valamist väikese koguse materjaliga, vajadusel isoleerige mudel Sil Food TMV-ga.

SIL FOOD toiduklassile:

Enne toiduga kasutamiseks tuleb silikoonvorm degaseerida või kuumutada. Aseta vorm 200°C ahju umbes 4 tunniks.

 

Tehnilised andmed / Tehnilised andmed:

Lõplik kõvadus, kõvadus 26

Töötlemisaeg, kasutusaeg (min) 30

Vormilt lahtivõtmise aeg, eemaldatav pärast (min) 360

Viskoossus, viskoossus (mPas) 5200

Tihedus, tihedus (g/cm3) 1,10

Murdepikenemine, Katkev pikenemine (%) 430

Rebimistugevus, Rebimistugevus (N /mm) 11,0

Tõmbetugevus, tõmbetugevus (N/mm2) 4.5

Värvus Lilla

Lisainfo

Kaal -
Komplekti netokaal

1 kg