Diivani lauad

Pakume tellimustööna teile sobivate mõõtmete ja kujuga silmapaistvaid diivanilaudasid, mis saavad teie elutoa/sauna/kontori säravaimaks osaks. Diivani laudade hinnad algavad 420€+km (näiteks mõõtmetega 1100mm x 600mm x 45mm rivertable 450€+km). Hind oleneb kasutatavatest materjalidest ja töö keerukusest. Laua plaadile on võimalik ka graveerida logosid ja mustreid. Lauad katame Osmo või Rubio õlidega. Iga laua valmimisel teeme tihedat koostööd oma kliendiga ja hoiame teda jooksvate töödega kursis.

Söögi- / koosoleku lauad

Pakume eritellimusena valmivaid unikaalseid söögilaudu just teile sobivate mõõtmete ja kujuga, mis saavad teie kodu või ka kontori säravaimaks osaks. Söögilaua hinnad algavad 1100€+km (näiteks mõõtmetega 1200mm x 700mm x 75mm rivertable hind 1100€+km). Hind oleneb kasutatavatest materjalidest ja töö keerukusest. Laua plaadile on võimalik ka graveerida logosid ja mustreid. Lauad katame Rubio või Osmo õlidega. Iga laua valmimisel teeme tihedat koostööd oma kliendiga ja hoiame teda jooksvate töödega kursis.

Erilahendused

Kui sul on mõte, mis tundub esialgu võimatu fantaasia. Siis siin tuleme appi meie. Paneme kokku sinu ja meie mõtted, fantaseerime ja kasutame loovust, arutame reaalsete võimaluste üle ning siis hakkab sündima midagi unikaalset ja ainulaadset. Võta julgelt oma hulluna näiva mõttega meiega ühendust ja koos teeme selle teoks. Info@loovinterjöör.eu