Tehniline puhastusvahend

11.12 

Tugev tehniline rasvaeemaldusvahend, mis sobib ideaalselt vaikude ja silikoonide jaoks – see on vedel rasvaeemaldusvahend, mis on naha suhtes ohutu: see on dermatoloogiliselt testitud ja hüpoallergeenne.

KOGUS – 500 ML

Selle valem sisaldab väärtuslikke taimeekstrakte!

100% looduslik – ilma lahustiteta!
Koostis:taimeekstraktid – palderjan, aloe vera, piparmünt, rosmariin, salvei, lavendel, saialill, laim, tüümian, nõiapuu

Äärmiselt õrn
Kasutatav:
ROOSTEVABA TERAS-ALUMIINIUM
AHJUD – AUTODE SISUSTUS
GRANIIT – ALUSED – KÜLMIKUD
Matkaauto – MOOTORRATAS – VAIP
KERAAMIKA – SANITAAR – KAUBATUD
RINGAD – TÖÖPINGID
RUURID … JA PALJU VEEL …

Lahusti- ja alkoholivaba taimse päritoluga tooraine
Eemaldab rasvad, õlid, markerid, inkrustatsioonid, liimijäägid, silikooni, vaha, tõrva, kustumatud tindid, värvid, emailid, vaigud, rasvad, nafta, tõrva, diisli.

Laos

Kirjeldus

Vältige puhta toote kasutamist polükarbonaatidel ja mustadel plastidel, seda tüüpi materjalide puhul lahjendage (0,5% max 1% 5 kuni 10 pihustust liitri vee kohta). Plekkide eemaldamiseks kangastelt, nahalt või eriti õrnadelt pindadelt  kontrollige toote toimivust peidetud pindadel.

Kasutamine: pihustada toodet otse pinnale, lasta mõni minut mõjuda, hõõruda lapiga. Vajadusel loputa. Kasutamiseks tõrksa mustuse korral, lase mõni minut mõjuda.

KASUTUSOHUTUS: EI NÕUA MAKSIDE KASUTAMIST. KÕIK KAITSE- JA IMISÜSTEEMID TAVAKASUTUSEL. EI OMA HINGAMISTEEDELE ÜHTEGI ÄRRITAVAT AINET.
HOIATUSED: (EÜ REG. 1272/2008 CLP) HOIDA LASTE EEST KÄTTESAAMATUS KOHAS. SILMA SATTUMISE KORRAL LOPUTA MÕNED MINUTID ROHKE VEEGA, EEMALDA KÕIK KONTAKTLÄÄTSED. ÄRA NEELA ALLA.
Koostis: koostis sisaldab taimse päritoluga koostisosi, mis on spetsiaalselt valitud sügava rasvaärastuse tagamiseks.
Koostis: taimsed derivaadid (dimetüülglutaraat, dimetüülsuktsinaat, dimetüüladipaat), taimeekstraktid (palderjan, aloe vera, piparmünt, rosmariin, salvei, lavendel, saialill, laim, tüümian, nõiapuu), <5% mittetoonilised pindaktiivsed ained, biolagunev üle 90%. See ei sisalda fosfaate, fosfonaate, ensüüme, säilitusaineid ja lahusteid.