Est. 2019

Meie lugu

Loov Interjöör valmistab sisustusdetaile kombineerides selleks puitu ja epoksiidvaiku. Oleme ResinPro eposkiidvaikude, pigmentide ja lisatarvikute ametlikud esindajad baltikumis ja Soomes.

Epomööbel on eriline tänu oma kordumatusele. Valikus on epolauad, töötasapinnad, seinapaneelid jne. Epolauale annavad iseloomu kasutatud puit ning sellega kokku sobitatud epovaik, millele on antud sobiv toon ning muster. Viimistleme oma toodete puitpinnad sobivat tooni õlivahadega vöi katame epovaiguga.
Valmistame Epolaudu ja muid tooteid nii sise kui välikasutuseks. Meie toodete vastupidavus võimaldab neid kasutada avaliku ruumi sisustamiseks.

ResinPro epovaigud otse maaletoojalt.

Epoksüvaigud tööks ja loovuseks: polüuretaanvaigud modelleerimiseks ja prototüüpimiseks, silikoonid, värvained ja pigmendid.
Resin Pro mitmekülgne tootesari on välja töötatud ja kohandatud klientide vajadustele sobivaks.

Tänapäeval soovitakse oma kodu sisustades osta või siis ise teha erilisi sisustus elemente. Üheks uueks abivahendiks
põnevate sisustuslahenduste loomisel on epoksiidvaik, mis loob pea lõputud võimalused loomaks endale meelepärast
diivanilauda, köögitasapinda, TV-alust, aknalauda või seinapaneeli. Need on vaid mõned näited kus saab täite epoksiidvaiguga luua hoopis teistsuguse miljöö oma kodus.
Lisaks täite epoksiidvaigule saab meie poest endale soetada veel kunsti loomiseks mõeldud epoksiidvaiku. Meie
tootevalikus on kristallvaik ja maalimisvaik. Kristallide loomiseks mõeldud epoksiidvaik on hästi tugev, klaasilise
läbipaistvusega ja UV – kindel, mis tagab ehte ilu aastateks. Maalimiseks mõeldud epoksiid on mõeldud neile kes soovivad teha voolavaid maale (pouring). Meie poolt pakutav toode on just õige viskoossusega, et tagada maalimise lihtsus.