Heat Pro – kuumakindel

- 35 % Allahindlus

23.93 57.93 

Kõrgefektiivne läbipaistev vaik on kaheosaline toode, mis on mõeldud pealmiseks kaitsekihiks kaitsmaks kuumuse ja kriimustuste eest.

“HEAT PRO” koostis tagab kõrgeima kvaliteediga kauakestvalt sileda, läikiva, kriimustuste ja kuumuskindla viimistluse. Ideaalne nii isetegijatele / kodukasutajatele kui ka tööstustarbijatele. Toodet saab hõlpsasti peale kanda ja pind on 24 tunni jooksul uuesti kasutatav. Läbipaistev isetasanduv UV-kindel epoksiidvaik, mis loob kaitsva kihi kuumuse ja kriimustuste eest. Kaitse kiht tuleks teha 1-2,5 mm. Väga on vaja jälgida ruumi niiskust, mida kuivem õhk seda parem tulemus jääb. Väga suure õhuniiskusega ruumis ei soovita toodet kasutada. Toode on pärast kuivamist pisut elastne ja ei ole lihvitav ega poleeritav.

Toode ei sobi kasutamiseks pigmentide või lisanditega. Kui on tegemist värvilise epoksiidi tööga, mida soovite Heat Proga katta. Katke kõigepealt värviline töö läbipaistva ja puhta epoksiidiga ja alles seejärel 24-48h möödudes katke kuumakindla Heat Pro tootega. Soovitav on teha vahelihv erinevate kihtide nakkuvuse tõstmiseks.

Kirjeldus

Kuumuskindel toode talub lühiajaliselt kuni 200 ° C suurust kuumust. Pealmise viimistluskihina peab “*HEAT PRO” vastu 175 ° C juures 2 tundi. Kuumakindlat „HEAT PRO“ toodet saab kodus turvaliselt kasutada väikeste projektide jaoks, nagu näiteks köögitasapinnad või tassialused. “HEAT PRO” on suurepärane toode, mida saate kasutada oma isetegemise projektides. Andke oma
vanadele tööpindadele uus elu ja looge kauakestev ja funktsionaalne kunstiteos.

Rakendused:

 • Betoonist köögilauad
 • Baarilettid
 • Pindade, esemete ja mööbli (paneelide) katmine
 • Alused, lõikelaud, kandikud
 • Täiesti läbipaistva kaitsva kriimustusvastase ja kuumuskindla kihi loomine teie projektidele.

Tehnilised andmed:

 • Minimaalne paksus – 1 mm
 • Maksimaalne paksus – 1,5-2 mm kihi kohta.
 • Kulu 1,2 kg / m2 (1 mm kihi korral)
 • Kasutussuhe 100: 75 (kaalu järgi)
 • Kõvenemisaeg (20 ° C) : 3h
 • Täielik katalüüs pärast 24 tundi
 • Lahustivaba ja lõhnatu.

Kasutamisnõuanded:

Järgige segamissuhet ja segage hoolikalt vähemalt 3 minutit. Ärge kandke niiskele pinnale. Kuumutage näiteks fööniga valatavat pinda enne valamisprotsessi, et eemalda kogu vaba niiskus. Kui toode on valmistatud, kandke see 15 minuti jooksul. Mullide eemaldamiseks kasutage soojusallikat: kasutades kuumafööni või gaasipõletit võite kuumuse valust 2-3 sekundi jooksul üle lasta. Muidu kahjustub pinna viimistlus. Hoiatus: See toode kardab eriti niiskust. ÄRGE rakendage katalüüsi ajal fööni ja leeke. Enne HEAT PRO toote kasutamist veenduge, et töödeldav pind oleks täielikult kuiv ja niiskuse vaba. Kasutage individuaalseid kaitsevahendeid: Respiraator, kaitseprillid, sobilikud kummikindad

Toode ei sobi kasutamiseks ükskõik milliste pigmentidega. Kui on tegemist värvilise epoksiidi tööga, mida soovita Heat Proga katta. Katke kõigepealt värviline töö läbipaistva ja puhta epoksiidiga ja alles seejärel 24-48h möödudes katke kuumakindla Heat Pro tootega. 

Hoiatus:

ÄRGE kasutage katalüüsi ajal kuumaõhu puhureid ja leeklampe. Enne HEAT PROga katmist veenduge, et töödeldav ala oleks täiesti kuiv.

Toode on niiskustundlik, mitte kasutada märgadel pindadel.

Kasutage sobivaid isikukaitsevahendeid.

Lisainfo

Kaal -
Komplekti netokaal

1,8 kg, 450 g