Pindade ja põrandate jaoks

Filtrid
Valmis
 • -10% Allahindlus
  35.10 148.41 

  Väga kõrge viskoossusega läbipaistev epoksiidvaik professionaalseks kasutamiseks.
  Sobiv “Ocean Art” stiilis maalide ja kunstikatete loomiseks.

  Tähelepanu:
  Kasutusaeg (150 g temperatuuril 30 ° C): 40 minutit,

  Täiesti sile ja niiskuskindel pind. Ideaalne Art Pro on ideaalne pinnakattematerjalina jättes sileda ja niiskuskindla pinna. Sobiv maalide ja muude pindade jaoks (isegi põrandad) katmiseks. Kihi paksus alates 1 mm kuni 5 mm.
  ArtPro black on ilma lahustite ja lõhnata.

 • 27.00 102.00 

  EPOXYWOOD epoksiid vaik puidu jaoks – kaitsev kate, restaureerimine, tugevdamine.
  Epoxywood on mõeldud kaitsva kihi tegemiseks puidule, restaureerimiseks ja tugevdamiseks.

  Epoxywood kaitseb, tugevdab ja poleerib puitu, tänu oma madalale viskoossusele imendub vedelik väga hästi puidu pooridesse. Toodet saab kasutada kõikidel puu liikidel, kuid samuti saab toodet kasutada klaaskiul ja metallil. Lisaks pinnakaitsele toob epoxywood väga hästi esile puidu tekstuuri ja loob väga esteetilise välimuse.

 • Läbimüüdud
  19.00 55.00 

  Kõrgefektiivne läbipaistev vaik on kaheosaline toode, mis on mõeldud pealmiseks kaitsekihiks kaitsmaks kuumuse ja kriimustuste eest.

  “TOP PRO” koostis tagab kõrgeima kvaliteediga kauakestvalt sileda, läikiva, kriimustuste ja kuumuskindla viimistluse. Ideaalne nii isetegijatele / kodukasutajatele kui ka tööstustarbijatele. Toodet saab hõlpsasti peale kanda ja pind on 24 tunni jooksul uuesti kasutatav.Läbipaistev isetasanduv UV-kindel epoksü süsteem, mis loob kuni 5 mm valude jaoks kõva ja läikiva kaitsekihi.