Kunsti epo

Filtrid
Valmis
  Aktiivsed filtrid
  Sorteeri kategooria järgi
  Sorteeri hinna järgi

  Min Hind:

  Maksimaalne hind:

 • Läbimüüdud
  20.90 

  3D – FINISH “Kiire” kate 3D prinditud toodetele
  Kahe komponendiga epoksiidisüsteem koosneb 250 g vaigust (komponent A) ja 120 g kõvendist (komponent B).
  See on välja töötatud spetsiaalselt 3D-sektoris kasutamiseks, see ei tilgu ega katta väikeseid detaile, järgides täpselt kõiki trükivorme.

  Segamissuhe 100: 45;
  5 cm2 pindala jaoks on vaja ainult 25 g
  Kuivamise kiirus
  Temperatuuril 20 ° C kuni 3 tunni jooksul
  Temperatuuril 30 ° C kuni tahke 2 tunni jooksul

 • -10% Allahindlus
  34.20 135.00 

  Läbipaistev isetasanduv epoksüsüsteem, mis on oma omadustelt vastupidav UV-kiirgusele ja tagab tugeva ning läikiva kaitsekihi. Kunstnike epoksüvaik ART PRO on spetsiaalselt välja töötatud „pour painting“ (valamistehnika) jaoks. Tänu oma tihedale struktuurile ei valgu see tööpinnalt maha vaid ulatub aeglaselt lõuendi nurkadesse. ART PRO võimaldab säilitada oma esialgse kujunduse ilma et läbipaistva vaiguga üle valades kujundus muutuks. Tänu spetsiaalsele valemile värvikihid ei laiene ega segune (kui te just vabatahtlikult ei sekku). Lõppviimistlus on täiesti sile ja vastupidav niiskusele.

  Art Pro sobib suurepäraselt seina kaunistuste, maalide ja pindade katmiseks (samuti põrandatele). Art Pro-d saab kasutada alates 1mm kuni 5mm kihi valuni. Kui teil on vaja valada vorme või ehteid, soovitame Resinpro TRANSPARENTE vaiku.

 • -10% Allahindlus
  35.10 148.41 

  Väga kõrge viskoossusega läbipaistev epoksiidvaik professionaalseks kasutamiseks.
  Sobiv “Ocean Art” stiilis maalide ja kunstikatete loomiseks.

  Tähelepanu:
  Kasutusaeg (150 g temperatuuril 30 ° C): 40 minutit,

  Täiesti sile ja niiskuskindel pind. Ideaalne Art Pro on ideaalne pinnakattematerjalina jättes sileda ja niiskuskindla pinna. Sobiv maalide ja muude pindade jaoks (isegi põrandad) katmiseks. Kihi paksus alates 1 mm kuni 5 mm.
  ArtPro black on ilma lahustite ja lõhnata.

 • 20.00 

  Pehme vaht, mis on mõeldud vormi abil pehmete mudelite valmistamiseks. 900g kahekomponentne komplekt.
  Pärast segamist töödeldav 30 sekundit. Võimaldab toota pehmeid mudeleid, näiteks vahtkummi.
  Pealispind jääb tänu spetsiaalsele valemile pooleldi läikivaks ja homogeenseks.

  KASUTAMISVIIS:
  Valage 2 komponenti eraldi anumatesse, järgides samal ajal kaalu suhet (1:2).
  Kui olete valmis, valage 2 komponenti suuremasse anumasse ja segage kiiresti mõne sekundi vältel kuni saadakse ühtlanse värvusega segu.
  Valage koheselt vormi ja oodake reaktsiooni 30 sekundi jooksul. Vaht tahkub mõne minuti jooksul täielikult.

 • 17.50 37.90 

  Kiire kuivamisajaga ja hea läbipaistvusega epoksiidvaik, mis on ideaalne silikoonvormidesse valamiseks. Spetsiaalselt ehete töötlemiseks ja kunstiliseks loominguks loodud professionaalne toode. Välja töötatud epoksüvaik annab parema läbipaistvuse, tugevuse ja läike, kuid palju lühema kõvenemise
  ajaga kui traditsioonilised vaigud.
  Vormi valatud teose saab silikoonvormist välja
  võtta 6 tunni möödudes, kuid maksimaalse tugevuse (ei deformeeru) saavutab 24–48 tunni möödudes.

 • 19.90 28.90 

  Kahekomponentne valge polüuretaanvaik, mis on suure voolavuse ja väga hea mehaanilise tugevusega. Sobib hobi loomingu jaoks ja prototüüpide valmistamiseks modelleerimissektoris. Kiire katalüüsi kiirus (30 minutit) sobib suurepäraselt igas suuruses objektide kiireks ja täpseks taasloomiseks. Vedelat vaiku saab kergesti värvida mis tahes ühilduva värvipastaga. Samuti saab pärast kõvenemist akrüülvärvidega valmisloomingut värvida.

 • 21.00 37.50 

  Väga hea läbipaistvusega epoksüvaik.
  Kahekomponentne epoksiidvaik, mõeldud ennekõike ehete, vormide ja loominguliste tegevuste jaoks. Tänu spetsiifilise koostisele ja pikale katalüüsi kestvusele sobib Liquidissima väga hästi kuni 1 cm paksuse kihiga katmiseks. Kuid sobib ka õhukesteks katmisteks (1mm) ja väiksemate koguste puhul 2cm paksuste kihtide jaoks.

  Kunsti tegemiseks mõeldud toode, millel on “Transparentega” võrreldes veel paremad omadused läbipaistvuse, madala viskoosuse (vähendab mullide teket) ja isetasanduvate omaduste osas. Tänu nendele omadustele on looming veelgi kristalsema välimusega.
  Samuti sobib toode kõikide värvide ja tooneritega mis on mõeldud epoksiidi jaoks, kuid tuleb jälgida et pigmendi osakaal protsentides jääks 0,1% kuni 2% vahemikku.

 • Läbimüüdud
  18.00 

  Väga vedel polüuretaanvaik valamiseks ja kiireks prototüüpide valmistamiseks modelleerimise ja automatiseerimise valdkonnas.
  Silikoonvormide ja polüuretaanvaiguga valmistatud prototüüpe saab kasutada eeltöötlemiseks, tugevuse ja mõõtmetestideks, et detaili täiustada enne valmistoote masstootmist. Meie polüuretaanvaik võimaldab toota 2 minutiga ühtlaseid, läikivaid ja vastupidavaid mudeleid või kunstilist loomingut. Seda saab värvida sarja “Colorfun” värvidega.